Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felvegyem-e a COVID vakcinát,...

Felvegyem-e a COVID vakcinát, ha nem tudok róla, hogy átestem-e már a fertőzésen?

Figyelt kérdés

Ha átestem a fertőzésen, akkor a szervezetem elvileg termel még antitesteket.


A kérdésem az lenne, hogy úgy is felvegyem-e, hogy nem tudok róla? Nem voltam még antitest teszten, de ha a kérdésemben van ráció, akkor elmegyek rá addig, míg az oltásra behívnak. 32 vagyok és egészséges.


Ha átestem a fertőzésen, elvileg védett vagyok, így másé lehetne az Én oltóanyagom.


KONTEÓSOK LEGYENEK SZÍVESEK KÍMÉLJENEK MEG! SZAKMAILAG HITELES SZEMÉLYEK VÁLASZÁRA VAGYOK CSAK KÍVÁNCSI!



2021. febr. 11. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Lehet antitest-vizsgálatot végeztetni, ha nagyon érdekel.

De igen, pár hónap alatt sok esetben nagyon lecsökken a védettség mértéke.

2021. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%
Ha meguntad az életed és bedőlsz a média hülyeségének, akkor menthetetlen vagy. Öngyilkossághoz mindenkinek joga van. De ha eldöntötted, akkor minek kérdezel?
2021. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12-es


Milyen öngyilkosság Te szeretetcsomag? Én tehetek róla, hogy sz*r napod van? Nézzél tükörbe!

2021. febr. 11. 17:22
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Angliaban ez nem kerdes. Betegseg utan, ha valaki jo allapotban van, megkapja.

Anyosom csodaval hataros modon enyhe tunetekkel uszta meg 90 evesen, es az idosek otthonaban kb ket honapra ra beoltottak. Astra Zenecat kaptak, aznap mindenki vacakul volt, azota teljesen jolvannak.

2021. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
Én valószínűleg szeptemberben átestem rajta enyhe tünetekkel, de ugye újból ellehet kapni, szóval én egyértelműen beoltatom magamat.
2021. febr. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!