Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pozitív Covid ellenanyag...

Pozitív Covid ellenanyag teszttel kaphatok orvosi igazolást, hogy átestem a fertőzésen?

Figyelt kérdés

Nem voltak tüneteim vagy csak alig valami. Valószínűleg kórházban szedhettem össze.

Most, 2 hónappal később megcsináltam egy antitest tesztet, vagyis hogy átestem-e már a koronavíruson. Pozitív lett az IgG, vagyis korábban koronavírusos lehettem.

A kérdés, hogy ha lenne egy hivatalos pozitív antitest tesztem (rendes laboros), akkor kaphatok valahonnan igazolást arról, hogy átestem a fertőzésen? Háziorvos kiállíthatja ez alapján?



2021. febr. 5. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd én háziorvosként kiállítanám, az hogy el is fogadják-e az már más kérdés.
2021. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KeyserSöze válasza:
#1 létezik ilyen, hogy hivatalos orvosi pecséttel aláírással ellátott dokumentumot nem fogadnak el valahol?! Akkor mi értelme az ilyen igazolásnak?
2021. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Maga az antitest teszt az igazolás.


Mint ahogy a negatív PCR teszt is önmagában bizonyító erejű, arról már külön nem kell senkinek kiállítania egy igazolást, hogy negatív vagy.

2021. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aztán konkrétan mi ertelme lenne egy ilyen igazolásnak?
2021. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az az értelme, hogy pl ingázóként a határon nem kell mindig regisztrálni, negatív tesztet mutatni, hetente teszteltetni (amit most több országban bevezettek), hanem ha már átestem rajta, akkor elég 1 igazolás arról és szabadon engednek egy csomó helyre.
2021. febr. 5. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Merthogy? Újra elkaphatod
2021. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KeyserSöze válasza:
Igen ez világos és sejtettem, hogy erről van szó. De ha nem fogadnának egy hivatalos igazolást, vagy hivatalos bármit akkor nem sokat ér.
2021. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

A járvány nem más, mint az oltás reklámja. Ne keressetek logikát abban, hogy miért nem állítanak ki igazolást a fertőzésen átesettek részére. Mindenáron be akarnak mindenkit oltani.

A logikátlanság bizonyítja, hogy ez az egész hazugság. Az oltás mögött hátsó szándék van.

2021. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!