Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kolonoszkópiára megyek,mennyir...

Kolonoszkópiára megyek,mennyire fáj,mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom altatasban megy majd vegbe az altatas, szoval sok mindent nem erzel majd. Legalabbis nalunk csak altatva vegzik a fajdalom miatt.
2021. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bódításba lesz.
2021. febr. 11. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is bódításban volt, semmenyire nem fájt, sőt, kellemetlen sem volt. Bementem, levetkőztem, nővérke letakart. Bejött a dokim, az asszisztensével és még valakivel, megkaptam és bódítást, következő emlékem, hogy egyedül vagyok ismét,letakarva és a nővérke ébreszt. Magamra hagytak, hogy a levegő távozzon, majd 1-2 óra megfigyelés és el lehetett jönni. Százszor inkább még egyszer kolonoszkópia, mint gyomortükrözés.
2021. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ferjem azt mondta, szamara a hashajtozas elotte rosszabb volt. Ha ez vigasztal.
2021. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt egyikse.

Nem fajt, csak akkor volt kellemetlen amikor nehezebben ment be a cső.

2021. ápr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó kanyarban volt egy éles feszífő érzés mintha erősen pukizni kellene de a cső nem okozott fájdalmat. Tippeltem is hogy kábé mennyire lehet már fent és vagyok kész.
2022. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!