Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nők, nőgyógyászati vizsgálatná...

Nők, nőgyógyászati vizsgálatnál hogy feküdjek az vizsgálóra, zokniban, vagy visszahúzzátok a cipőt?

Figyelt kérdés

Első nőgyógyászati vizsgálatom lesz, és azt nem tudom, ha elküld levetkőzni, mikor a bugyimat, nadrágomat veszem le, le kell venni a cipőmet is. Mikor fölfekszem a vizsgálóasztalra, vissza szoktátok húzni a cipőt? Vagy zokniban/mezitláb mentek oda? Nem koszos/hideg a padló? Hogy szokott ez lenni?

Köszönöm!


2021. febr. 16. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
zokniban
2021. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én deréktól lefele mindent leveszek. Zoknit is.
2021. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zokniban
2021. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Zokniban. Viszont én olyankor jó hosszú pulcsit veszek, hogy ne viritsak a doki előtt, amíg fel/leszállok.
2021. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én cipőben. Hideg a padló, és nem is csak úgy beszaladunk, és pikk-pakk végeztünk...

Egy volt kolléganőm mindíg nyárra időzítette az esedékes látogatásait, mert akkor mehetett szoknyában.

Én utálom a szoknyát, de jó hosszú felsőben megyek, mert nálunk alapból neki vetkőzve lehet bemenni, és akkor még a konkrét vizsgáló előterében kell, az aszisztensnő társaságában kedélyesen elcsevegni a dokival, és utána lehet átfáradni a vizsgálóba :S

2021. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosomnál ki van írva az öltözőbe hogy a cipőt vegyük vissza

És án is hosszabb felsőben szoktam menni

2021. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bővebb szoknya plusz viszek egy zoknit amit a lábamra húzok a vizsgálat idejére
2021. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magánorvoshoz járok, ott van bekészített papucs. Ha harisnyában vagyok, akkor viszek magammal zoknit, ne mezítláb papucsozzak.
2021. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is maganorvosnal voltam és volt odakeszitve egy mamusz papucs mert úgyis kilepsz belőle amikor felteszed a lábad a vizsgalo agyon a labtartoba
2021. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ilyen kérdést ritkán látni.

Te hogy képzelted el? Ott vagy alulról meztelen + csizma?

Nem értem, hogy képzelted ezt el.

És ha hideg? Azt a 3 percet pontosan kilehet bírni.

Nem értem miért gondoltad, hogy koszos cipővel oda fel kéne feküdni...


Magánba járok én is ott nincs papucs/mamusz de nyilvánvaló, hogy a bugyit kell levenni, de a zoknidat.

jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!