Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Apukám megkaphatja a kínai...

Apukám megkaphatja a kínai vakcinát?

Figyelt kérdés

Édesapám 70 éves. Magas vérnyomása van, arra szed gyógyszert, más betegsége nincs, bár 50 éve dohányzik.

A kínai vakcinát megkaphatná kedden. Már nagyon szeretné, mert nem tud így dolgozni, egyedül van és szeretne már túllenni ezen. Én viszont féltem, félek, hogy valami baja lesz tőle. Ő azt mondja, a kormányban nem, de az egészségügyben, a tudományban és a tudósokban akik kifejlesztették a vakcinát, bízik, meg hogy élete során már kapott jó pár oltást, sose tudta mi van benne, sose választhatott. Megértem, azt is hogy szabadulna már ettől a helyzettől, de mégis aggódom, hogy valami baja lesz. Tudom, hogy itt sem virológus szakértők vannak, csak hátha van valakinek tapasztalata, gondolata erről.

Köszi!



2021. febr. 26. 12:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
6%
Csak akkor, ha kínai állampolgár! A magyarok csak magyar vakcinát kaphatnak!
2021. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ne aggódj! Már több millió embernek beadták ezt az oltást, ha baj lenne vele az már kiderült volna. Igaz, hogy kevés 60 év felettin tesztelték, és előfordulhat, hogy náluk kevésbé lesz hatásos, de baja nem lesz tőle.
2021. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Kapja meg! Életet menthet!
2021. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, köszönöm szépen!!:)
2021. febr. 26. 14:15
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Az én apukám is megkapta tegnap, 64 éves. Négy hét múlva kapja az emlékeztetőt. Minden rendben lesz, mi örörülnk legalább ő már túl lesz rajta.

Őt feltettem egyedül a családban, elég sokat dohányzik. Nem neki van a legegèszsegesebb tüdőbe,ha lehet így fogalmazni ... :D

2021. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én 80 körüli szüleim is éppen most kapják. Mindenképpen kérje!
2021. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Az ő döntése kell, hogy legyen. Ezek szerint ő szeretné. Akkor vegye fel!
2021. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. febr. 26. 17:22
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Hivatalosan a kínai vakcina nem lett 65 éven felülieknél tesztelve sehol a világon, ezért nem is ajánlották időseknek a kínaiak sem.

Az meg, hogy hány embert oltottak már be vele, az kit érdekel?!

Az EU nem hagyta jóvá, mert be sem merték adni ezt sem és az oroszt sem.


De mindenki azt csinál amit akar.

Ezért előtte alá is íratják mindenkivel, hogy KIZÁRÓLAG SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE oltatja be magát azzal a vakcinával.

De hajrá!

2021. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

"Már több millió embernek beadták ezt az oltást"


Ez nem tudományos érv!!

Ennyi erővel a lószar is ehető, mert több millió légy nem tévedhet!!

2021. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!