Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mutet alatt rajtam lehet bugyi?

Mutet alatt rajtam lehet bugyi?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdésnek fog tűnni, de ez az első műtétem.

Terd műtétem lesz, egynapos klinikán

Sport melltartót le kell venni meg a bugyit?

Szégyenlős vagyok.

Ez hogy működik?



2021. febr. 26. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem mindegy mit műtenek...
2021. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem láttam amit írtál.. Térd műtét esetén maradhat rajtad a bugyi és a melltartó is.
2021. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gerincműtétem volt, egyetlen csigolyánál. Teljesen meztelenül kellett lennem, pedig csak kb a hátam közepét érintette, és vágás nélküli műtét volt.

De kórházi hálóingben vittek be az előkészítőbe, ott levették, kaptam egy steril lepedőt magamra, bent pedig elvileg lepedők alatt voltam, csak a műtendő terület volt szabadon.

2021. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén térdműtétem volt, mindent levettek rólam.
2021. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#2: A bugyit is neccesnek tartom, de saját felelősségre talán... De én olyan dokinál nem műttetném magam, aki a melltartót engedélyezi.

Kezdjük azzal: a műtő steril. Semmi keresnivalója ott saját ruhadarabnak.

A másik meg: bármikor felléphet bármilyen komplikáció. Lehet, katétert kell felhelyezni, lehet, újra kell éleszteni. Értékes idő megy el, ha előtte még el kell kezdeni vetkőztetni a beteget.

2021. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Igen, ezekkel mind egyetértek. Ismertem 3-4 embert, akinek a térdét műtötték, és nekik maradhattak ezek a ruhadarabok, azért írtam.
2021. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Te műtesz?
2021. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!