Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csajok! Volt olyan orvosi...

Csajok! Volt olyan orvosi vizsgálatban részetek, ahol teljesen le kellett vetkőzni, vagy csak egy bugyi maradhatott? És szólt már be orvos a tangáért valakinek?

Figyelt kérdés
Én az iskolaorvos után azt hittem többet nem lesz ilyenben részem, de most a háziorvosom is ezzel lepett meg. De itt legalább nem ötöd magammal kellett bent lenni a vizsgálóban, meg a vetkőzőben..

2013. júl. 13. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csaj vagyok, de annyit azért mondanék, hogy a tanga egészségtelen, de az orvosnak nincs joga beszólni miatta, csak figyelmeztethet, hogy nem egészséges.
2013. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem nem volt benne részem,de nem is lettem volna hajlandó meztelenre vektőzni,eleve ha iskolába lett volna ilyan,vagy éppen félmeztelenre kellett volna vetkőzni többed magammal akkor szóltam volna a tanárnak,osztályfőnőknek,szülőknek hogy mi egyenkénti vizsgálatot szeretnénk.Ezt meg kellett volna tennetek.


De ha még bugyira kellene vetkőznőd a házidokinál oké,de azt már nem venném le,meg is mondanám neki,hogy köszönöm de a többi vizsgálaton nem szeretnék résztvenni és megkérdezném miért is kellene résztvennem rajta,da annó én a helyetekbe a sulidokinak is megmondtam volna hogy egyenkénti vizsgálatot szeretnénk ha nem ment volna bele akkor kisétálok onnan és kész.Mi szóltunk régen,mert nálunk is akartak csoportos vizsgálatot,na ilyenkor kell nagyszájúnak lenni és kiállni magadért.


De mi is volt pontosan a házidokinál és mért is mentél el hozzá,mi volt a bajod?

2013. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ágota Nóra ***** válasza:
21%
Nem szoktak szolni a tangáért.
2013. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nődoki - csak annyit mondott ne hordjak tangát, mert akkor nagyobb a fertőzésveszély.
2013. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!