Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Suliba vizsgálat lesz! Bugyi...

Cintikeke kérdése:

Suliba vizsgálat lesz! Bugyi es melltarto lehet rajtunk csak Tiszta pattanás a hátam nem merek az orvos és az osztálytársaim elé álbni îgy?!

Figyelt kérdés
Ráadásul ma meg is jött,szval holnap meg ezzel is szenvednem kell az orvos előtt...

2016. jan. 20. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, nem csak neked vannak pattanásaid. Életkori sajátosság. Ráadásul a doki, ha lelkiismeretes, még kezelést is tud ajánlani rá.
2016. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Az orvos pattanást és menstruáló lányt is látott már.
2016. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha az osztálytársaid nem lesznek ott levetkőzés/öltözés közben, akkor nyugodtan vetkőzz le, mert a dokik rengeteg bőrtünetet láttak már és javaslatot is tudnak adni a gyógyításra. Ha meg más is a gond, csak nem merted leírni, akkor sincs gond, mert a szakemberek elmondhatatlanul sok állapottal találkoztak már eddig is és ők tudnak javaslatot tenni, hová kell fordulni a tünetekkel. Ez a munkájuk, ez a területük és legalább tudnak segíteni.

Most írhatnám azt, hogy más osztálytársaidnak is lehetnek/vannak bőrtünetei és nyugodtan vetkőzz le előttük, de ismerem az iskolatársak további valószínűsíthető hozzád állásukat, további ítélkezéseiket.

Ha határozott lennél, önbizalommal jócskán rendelkeznél és ki tudnál állni magadért, nem tartanád szégyenletes dolognak a bőrtüneteidet, akkor azt mondanám, nyugodtan vetkőzz le, viselj esetleg tampont és ha valaki cikizne, akkor könnyen megvéded magad és ennyi.

De látom, elég nagy gondot okoz nálad a kérdésed, ill. a tapasztalat szerint a lányokat egy helyiségben vetkőztetik és sokszor egymás előtt nézi át a szakszemélyzet őket (amit persze nem lehetne), így én :

- elmennék és gyakorolnám a határozott fellépésemet,

- nem mennék el, kérnék egy másik időpontot, amikor nincsenek ott az osztálytársak.

Ezen kívül érdemes bőrgyógyászhoz elmenned, mert hidd el, sokat tud segíteni, ami segíti az önbizalmadat is majd.

Az iskolapszichológushoz is elmennék, mert segítene lelkiekben határozottabbá, erősebbé válnod.

Az orvosok és asszisztensek előtt egyáltalán nem érdemes rosszul érezned magad. Egyáltalán nem fognak itt ítélkezni, megszólni, furcsán nézni rád és hasonlók. Én már csak tudom, mert ezen a területen vagyok én is és már elég régóta. Soha nem foglalkoztam azzal, kinek és milyen nemi állapota, milyen deformált valamije, mennyire váladékozik ez-az a testén stb. Millió testi "hibát", betegséget, állapotot láttunk már. A lényeg, hogyan lehet gyógyítani volt/van. Nincs miért aggódnod az orvos előtt. Ezt már sajna nem tudom mondani az osztálytársakról, mert nem ismerem őket, csak általánosítani tudok, miszerint jobb az ítélkezést elkerülni addig, amíg nem tanultunk határozottabbak lenni.

2016. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyen rajtad poló is és csak az orvosi szobába vedd le a polót így csak az orvos fog majd látni
2016. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehol sem elfogadható hogy egymás előtt nézzék át a gyerekeket,fiatalokat szerintem!Aznilyen orvost megbűntetnêm!


Ezt ne is engedjétek,csak egyenkénti vizsgálatot engedjetek,ha az orvos nem így akar eljárni a titeket kísérő tanárnak szóljatok hogy egyenkénti vizsgátatot szeretnétek és csak az orvosi szóbában levetkőzni majd.


Írd meg mi volt.

2016. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Túl vagy rajta?

Mi volt?

2016. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen tul vagyok rajta.!

E,gyenkent vizsgaltak meg mindenkit es emmi különös nem törtent par perc volt az egesz:)

2016. jan. 28. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok,ügyes voltál!


Nem kell izgulni ha bármikor is többeteket akarna megvizsgálni vagy más előtt most már tudod csak szólni kell hogy egyenkénti vizsgálatot szeretnétek és csak bent akartok levetkőzni.

2016. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!