Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fejbőr probléma, bőrgyógyászat?

Fejbőr probléma, bőrgyógyászat?

Figyelt kérdés

Hali, az lenne a problémám, hogy jelen van a fejbőrömön egy korpaszerű réteg, ami viszket és egyébként dörzsölés hatására/ha szimplán beletúrok a hajamba hullik, mint a korpa, de fontos, hogy nem korpa. A fejbőrömet sok helyen fehér rétegként fedi, amit amúgy le lehet kaparni, tehát viszonylag könnyen leválik, de nem tűnik el és veszett mód viszket. Régen voltam vele bőrgyógyászaton, aki felírt egy sampont(Nizoral) amit rajta kellett hagyni 10 percig kb majd utána lemosni. Két hetente vissza kellett járnom hozzá,(persze nem ingyen) hogy megnézze és azt mondja, hogy folytassam tovább, hozzáteszem semmi változás, pedig hónapokig(!) csináltam a kezelést. A kérdésem, hogy valaki jár vagy járt-e hasonló cipőben, ha igen mi segített stb. Illetve Budapesten keresnék egy jó bőrgyógyászt, mert ez már nem állapot így és szeretnék ezen változtatni.


Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2021. febr. 27. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbáld meg az Oxygeni-t, ők profik, tudnak biztos valami okosat mondani. Keress rá neten az Oxygeni hajgyógyászatra, több nagyobb városban is jelen vannak. Amúgy 1016 BP, Zsolt u. 6. Szombaton is 4-ig nyitva vannak. Remélem tudtam segíteni:)
2021. febr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Pikkelysömör valószínűleg, gyógyíthatatlan, autoimmun betegség max enyhíteni lehet.
2021. febr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenképp rájuk nézek és megpróbálkozom velük! Én is nagyon remélem, köszönöm még egyszer :)


Nem pikkelysömör, az tudom, hogy néz ki és az orvos(bármennyire nem vált be) sem mondta, hogy az lenne, a pikkelysömör elég jellegzetes dolog, de azért köszönöm.

2021. febr. 27. 02:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg a fejleményeket:)
2021. febr. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Nizoral nem, de a Bioderma Nodé DS+ az segített.
2021. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp, köszönöm szépen, azért kipróbálom még elötte, ha ez sem segít, akkor marad az alapterv, köszönöm! :)
2021. febr. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!