Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rengeteget kell kórházba...

Rengeteget kell kórházba járnom, de már ha rágondolok gyomorgörcsöm lesz?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem kórházba járni, de az utóbbi időben rengeteget kellett, rengeteg új orvoshoz. Pulzusom mindig hihhhhetetlenül az egekben. Már nagyon kész vagyok tőle, attól félek pánikrohamot kapok egy egyszerű kontroll miatt.

2021. márc. 2. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Gondolj arra, hogy a lehető legjobb helyen kapsz pánikrohamot: egy orvosnál, kórházban. Itt bármi baj érhet, nagyon gyorsan segítenek.
2021. márc. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én eü dolgozó vagyok de ha a másik oldalon állok és én megyek vizsgálatra én is így érzem magam. Még akkor is ha fehér ruhában ugrok át munka közben. Természetes hogy ideges az ember. Próbálj meg mélyen lélegezni és valami olyanra gondolni még vársz ami megnyugtat és eltereli a figyelmed.
2021. márc. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolóhoz csatlakozok. EÜ dolgozóként én is így vagyok ezzel, pedig gyerekkoromban sokat voltam orvosoknál, sosem szoktam meg. Sőt, ha tudom, hogy semmi sem fog történni, akkor is. Kórházba meg senki sem szeret járni szerintem, max ha dolgozó.
2021. márc. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!