Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztaltatok már edzés...

Tapasztaltatok már edzés utáni hasfájást/gyomorgörcsöt? Ha nem múlik el pár nap múlva, hová forduljak?

Figyelt kérdés
Évek óra tornázom rendszeresen, de most megdupláztam a hasizom gyakorlatokat. Estére már fájdogált a hasam, kb mint menzesz idején. Lehet a torna miatt? Másnap ugyanúgy fájt, séta közben elmúlt, meg ha sokáig mozdulatlan voltam, de aztán előjött ugyanaz a nyilalló érzés. Gyomortájék, köldök körül, mindenhol egyformán sajog kitapintásra, emellé puffadásérzés, és derékba nyilalló fájdalom kíséri. Ma mit sem változott a helyzet, ugyanolyan kellemetlen, görcsös-puffadt érzés. Étvágy nem csökkent, egyéb tünetek nincsenek, csak olyan néha, mintha egy sün lenne az alhasamban.
2018. febr. 5. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem glutén és laktóz érzékenységtől voltak görcseim evés után. Esetleg az nem lehet?
2018. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj, bocsánat :D Edzés helyett evést olvastam :DD
2018. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be 4-5 szem széntablettát. Sokszor a belekben megrekedő gázok okozzák.
2018. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, ő ad majd beutalót kivizsgálásokra.
2018. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!