Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a gond a kínai vakcinával?...

Mi a gond a kínai vakcinával? Miért félnek tőle sokan?

Figyelt kérdés
Rengeteg embertől hallom, hogy félnek tőle, nem tartják biztonságosnak stb. Tényleg olyan rossz lehet ez a vakcina? Szerintetek biztonságos? Miből gondolják, hogy a nyugatiak jobbak, mikor azokat is nemrég kezdték használni? Nem szeretnék vitát nyitni a vakcinákról, csak kíváncsi vagyok, hogy mi az oka, hogy sokan elutasítják a kínait.

2021. márc. 2. 19:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%
#1, én meg oroszt... az Astra-Zenecát visszautasítottam, nekem nem kell a nyugati vacak...
2021. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%
" Tényleg olyan rossz lehet ez a vakcina? Szerintetek biztonságos? Miből gondolják, hogy a nyugatiak jobbak, mikor azokat is nemrég kezdték használni?" - szerintem nem rosszabb semmivel se, mint bármelyik másik. A bizalmatlanság oka meg a politikusok gátlástalansága, másfelől meg nehéz elszakadni attól a sok éves kényszerképzettől, hogy a kínai az "occsó vacak" - holott azért évtizede semmivel sem megbízhatatlanabbak a kínai termékek a Nagy Nyugat vackainál, lévén, hogy a "nyugati" termékek zömét is Kínában (vagy Vietnamban) gyártják... européer embernek már derogál termelni...
2021. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
37%
Teljes mértékben elzárkózom az oltás elől, de haladéktalanul beadatom magamnak, abban az esetben, ha az orbán és 133 barátja önkéntesen börtönbe vonul életfogytiglanra feltételes szabadulás nélkül, és a csaladjaiktól elveszik az egész vagyonukat, hogy ugyanolyan földön futók legyenek mint, ahogy azzá tették az embereket. Amíg ez nem történik meg, addig beoltatni sem fogom magam. Természetesen a börtön vonatkozik ceci nénire az nnks ágira is és az operatív majmokra plusz azokra a járványügyi szakemberekre orvosokra, akik a szép borítékot megkapták a hazudozás miatt
2021. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
Hogy lehetnek még mindig olyan ostobák mint a 13as akik azt hiszik nincs vírus csak hazugság?! Olyan szívesen beraknam ezeket a gyökereket egy pár napra covid osztályra dolgozni. Természetesen védő felszerelés nélkül.
2021. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%

Azért félnek tőle mert buták és még büszkék is rá.

De ha megkérdezed, milyen technológiával inaktiválták a vírust, vagy mi az a vírus, vagy örökítő anyag , akkor nem tudná rá válaszolni

2021. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
44%

ELőítéletek, plusz elég erőszakosan nyitottak ki kiskapukat, hogy itthon használatba kerülhessen, szerintem ez sem vetett túl jó fényt rá.

Nekem egyébként nincs bajom vele, hogyha elfogadja az Európai Gyógyszerügynökség, plusz ha lehet vele európában utazni, kérdés nélkül be fogom a kínait is adatni, ha úgy alakul. De amíg ez a két dolog nincs meg, addig nem.

2021. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

Meglepődtem az alábbi íráson, mert arra lehet belőle következtetni, hogy a Sinopharm vakcinája talán még jobb, mint a modern technológiával készültek:

[link]

2021. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 14es! Hol írtam arról a 13as kommentben, hogy nincs vírus? Közel sem akkora a baj, mint ahogy elő van adva! Tudod mi a baj? Én elmondom Neked. Az, hogy egészségügyi dolgozóknak olyan munkaszerződést toltak az orruk alá, ami minősíthetetlen! Semmit, semmilyen érdemi intézkedést nem tud felmutatni a kormány a járvány kezeléséről. Azon kívül, hogy csődbe vitt szektorokat. Én, ha kérhetném, azt kérném, hogy ezt a kormányt azonnali hatállyal kötelezzék lemondásra! Ez majomparádé, amit ezek csinálnak! Ismét lezárunk mindent? Gratulálok! Ez aztán értelmes döntés. Csak a sok mosott agyú veszi be azt, hogy ez nekik jó. Közben meg a családok tönkremennek, mert nincs pénz. Most még a kölyök is maradjon otthon. Valószínűleg a munkáltatónak pont ilyen ember kell, aki most kiesik egy hónapra megint csak 60%ért. Nekem pl kis gyerekem van. Nem tud a párom dolgozni menni, mert kicsi valakinek itthon kell lennie a gyerekkel. Persze sok helyen ott a nagy szülő oldja meg! Csak hogy kedves emberek és értelmes hozzászóló társam azt kell eldönteni, hogy magadnak, vagy anyádnak csináltál gyereket! Ez a nem mindegy. Lehet bezárni, csinálják csak. Csak senki ne lepődjön meg, ha megismétlődik az 56. A fidesz köztudottan erre készül. Máskülönben nem haverkodna sem Kínával sem Oroszországgal. Komolyan nem is értem hogy nem volt esze még a Szijjártónak meg a viktor haverjának Észak Koreával beszélni.
2021. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%
#18 nekem te csak ne meséld a szerződést, nagyon jól tudom, én is eü dolgozó vagyok. És de, pontosan akkora a baj. De örülök hogy te olyan látó vagy hogy tudod hogy járványügyi intezkedesek nélkül is ez lenne a helyzet nem pedig sokkal rosszabb.
2021. márc. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ja milyen egészségügyi dolgozó vagy? A baj azért akkora meg politikai emberek azt csináltak belőle
2021. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!