Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nincs TB-m, magán klinikák,...

Ha nincs TB-m, magán klinikák, kórházak ellátnak?

Figyelt kérdés
Munkanélküli vagyok, nem fizettem be a TB-t, ezért bevonták(?) a számomat (valószínűleg.) Ettől függetlenül, ha bajom lesz, el tudnak látni? (Pl nőgyógyász) Nyilván tudom, hogy azért is fizetni kell, de inkább megyek egy magán helyre, mint hogy ott várjak órákat egy kórházban, vagy a háziorvosomnál beutalóért...

2021. márc. 7. 08:19
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
75%
Kedves kérdező! Ha meg tudod fizetni a magán kórházt, akkor szivessen fogadnak!
2021. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ejha, munkanélküli vagy és magánellátásról álmodozol? Hát rajta! Igen, ellátnak, de a gyógyszert is teljes áron kaphatod. Ha pedig egy baleset miatt kórházba kerülsz milliókat fizethetsz.
2021. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az3rt nem ártana ha bejelentkeznél járulékot fizetni, mert azt később behajtják rajtad. Fügetlenül attól, hogy nem veszel igénybe tb ellátást!
2021. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj a magánnal, hogy ha kell mondjuk ultrahang, vérvétel (és akkor még alap dolgokról beszélünk) akkor simán lehet százezer Ft felett egy ilyen orvosi látogatás.
2021. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jól írják előttem. Az a baj, hogy ha kellenek diagnosztikai vizsgálatok, akkor azokkal együtt sokba kerül egy magán ellátás. Jobban jársz, ha nem magánba mész, hanem államiba és fizetős betegként, az olcsóbb. Csak most a bezárások nem tudják még jövőhéttől hogy lesznek.
2021. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!