Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mért vannak vendég munkás...

Mért vannak vendég munkás fogorvosok az egyik magán fogászaton?

Figyelt kérdés

Sosem értem, hogy lehet egy magán fogászatnál teljesen idegen vendég fogorvosokat alkalmazni alkalmi munkaerőnek. Nagyon gondolkodom, hogy ha több jövedelmem lesz akkor másik olcsóbb magán fogászatra fogok elmenni, ahhol legalább nem egy átjáró házként müködik a fogászat.


És ha új fogorvost felvesznek akkor nem alkalmi vendég fogorvosként dolgozna, ott hanem állandóan és a közösségi portálon is bemutatásra kerülnének. Meg az internes oldalon az érintett fogorvosok.


Nekem abból lett elegem, hogy elmentem a jól megszokott magán fogorvosi rendelőbe, és számomra teljesen idegen fogorvos fogadott engem aki gyökértágítást végzett a gyökértágító géppel, és lekezelő stílusban beszélt hozzám amikor fájt a gyökértágításom.



#Alkalmi és idegen vendég fogorvosok egy magán fogászati rendelőben
2021. márc. 17. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem veletlenul Covid idejen van ez? Mikor sokan eleve nem vallalnak praxist? A furas a legkockazatosabb muvelet, Angliaban maganrendelesen sem vallaljak.
2021. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magyarországon nyitva vannak a magán fogászati rendelők csak az Állami fogászati rendelők nincsenek nyitva. És a kérdésemre a megfelelő választ szeretném.
2021. márc. 17. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
És hogy jöttek át a drótkerítésen a határon?
2021. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!