Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismersz olyan szegedi női...

Ismersz olyan szegedi női masszőrt akit nem zavar, ha meztelen van a vendég?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 07:30
 1/6 anonim válasza:
69%
Ha szexmasszőr akkor nem zavarja.
2016. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vagyok szegedi masszőr, de engem egyáltalán nem zavar, nem foglalkoztat, ha valaki leveszi a bugyit, alsónadrágot is. Nő vagyok amúgy és nem végzek semmilyen erotikus masszázst.

Viszont ha valaki leveszi az alsóneműt, akkor egy kis törülközőt szoktam rátenni az intim területre.

Ha meg valakinél látom, szexuális gondolat, utalás, szándék miatt venné le, veszi le az alsóneműt, akkor nyugodtan felvilágosítom, vagy elfogadja a CSAK masszázst vagy felöltözik és azonnal elmegy.

Biztosan van Szegeden is olyan masszőr, akit ez nem zavar. Ráadásul az alsónemű sem lesz krémes, olajos.

2016. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Csak olyan macera és kellemetlen megkérdezni minden masszőrt, hogy vállalja-e így.

2016. szept. 5. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán ne érezd macerásnak és ne érezd magad kellemetlenül, mert nincs miért.

Elmész, közlöd vagy/és leveted az alsót, majd lefekszel. Elmondod, ha nem automatikus neki, hogy kis törülközővel le tud takarni hosszában, hogy a fenekedhez, oldalához könnyen hozzáférhessen és kikapcsolódsz.

Ha valaki azt mondja, kérem hagyja magán az alsóneműt, akkor elköszönsz-nem fizetsz vagy megteszed és ennyi.

A masszőr dolga, hogy megoldjon ilyen helyzetet is és teljesen természetesen kezelje. Ha ezt nem teszi, akkor felkerekedsz, mást keresel.

Ha nem erotikusak a szándékaid vagy erotikusak, de ezt egyáltalán nem érezteted, nem mutatod ki, nem közlöd, nem igényled, akkor ezzel az igényeddel semmi gond nincs, de tényleg semmi.

Viszont nem egyformák a masszőrök, mert volt negatív tapasztalatuk vagy nem tudják/akarják kezelni ezt az igényt, így emiatt neked, mint vendégnek szükséges felvetned ezt a témát és mint írtam, eljönni vagy maradni a válaszuk után.

Viszont nagyon-nagyon sokan összekeverik a masszőröket a prostituáltakkal/erotikus masszőrökkel, ezért tart sok masszőr az ilyen helyzetektől.

Tényleg csak kérdezni tudsz, aztán eldöntitek a továbbiakat, minden rossz érzés nélkül.

2016. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bő válaszod.
2016. szept. 6. 08:07
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Engem mindíg meztelenül masszíroznak meg. Nekem ez természetes. Soha nem volt bajom belöle, de nem is a szexre gondolok masszírozás közben. ;-)
2016. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!