Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pécsen jó felnőtt háziorvos?

Pécsen jó felnőtt háziorvos?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyat, aki alapos és korrekt? Lehetőleg ne magánorvost. :)

2021. márc. 19. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Körzet szerint kihez tartoznál egyébként?
2021. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A 2017-es lista szerint a 23. körzetben Dr. Molnár Judithoz.

Az a helyzet, hogy jelenleg eléggé beteg vagyok, viszont a mostani orvosomhoz (Dr. Bólyi Nándor) kedden iratkoztam át, mert nem rég töltöttem a 18-at, viszont egyáltalán nem alapos. Rosszabbul lettem ezért ma visszamentem, de elküldött anélkül, hogy akárcsak a váróba behívott volna, pedig 0 beteg volt.

2021. márc. 19. 23:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért rohadtul nem mindegy, mit jelent a beteg. Megfázásos tüneteket nem látunk el! SEHOL az országban háziorvosi rendelőben! Bemész a váróba és össze is fertőztél X beteget! Esetükben telemedicina van. Szóval nem biztos, hogy a jelenlegi orvosodban van a hiba.


A Molnár Judit doktornő, egyébként nagyon jó, személyesen ismerem.

2021. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tüszősmandulagyulladásom van és hétfő óta 38-9 fokos lázam van, az antibiotikumot szedem, de nem javul (sőt), ezért mentem vissza, egyébként kedden elláttak(felhívtam őket és ők mondták, hogy mehetek), bár akkor sem vizsgált meg túlzottan.
2021. márc. 19. 23:23
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Óóó értem. Molnár Judit jó.


Ami a bajodat illeti, a nyirokcsomóid nem nagyobbak véletlenül, mert ugyanis nagy eséllyel nem mandulagyulladásod van, hanem mononucleosisod. Amivel sok mindent nem tudunk csinálni, bő folyadék, fájdalomcsillapító, ha pedig nagyon rossz akkor kórház. Óóó és ne lepődj meg, mert egy-két héten belül viszkető kiütések jelentkezése is előfordulhat.

2021. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De, egyébként a nyirokcsomóim hatalmasak és az arcomon eleinte piros enyhén viszkető foltok voltak és mostanra ezek a foltok brutál szárazak és hámlanak(már nem viszket). A fülem is fáj és az orrom nem folyik viszont érzem, hogy tele van és csak erőlködéssel jön ki, úgy érzem az arcüregemből.

Egyébként 2 hónappal ezelőtt hasonló tünetekkel szintén beteg voltam, csak akkor 2-3 nap után jobban lettem és a nyirokcsomók is leapadtak.(akkor még Dr. Engel Miklós kezelt)

2021. márc. 19. 23:37
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Általában egy életben csak egyszer szokott lenni.


Bő folyadék, fájdalomcsillapító pl. Nurofen Forte 3x1 (3x400 mg), mellé lehet szedni esetleg paracetamolt, ezen kívül orrspray, meg nem árt némi gyomorvédő, azt viszont orvos írhat.

2021. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a segítséget! :)

Annyit kérdeznék még, hogy ha átíratkoznék Dr. Molnár Judithoz innen egy hét után, az mennyire taplóság? És meg kell-e indokolnom?

2021. márc. 19. 23:50
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Meg fogja kérdezni a Doktornő az okát. Nem egy jó pont egyébként.
2021. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A dr Vidák Máté is nagyon jó orvos. A Rókus utcában rendel.
2021. márc. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!