Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell 18 éves korom után...

Miért kell 18 éves korom után felnőtt háziorvos menni, amikor eddigi életemben minden betegségemmel 1 orvoshoz jártam?

Figyelt kérdés
21 éves (lány) vagyok és amióta nem mehetek ahhoz az orvos, akihez ha beteg voltam mindig mentem, azóta apró idegesítő mindenféle betegségre utaló panaszaim vannak.

2020. nov. 29. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
jó kérdés.. az a vicc, hogy mostantól kezdve a háziorvosod majd lepasszol tovább.
2020. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Torveny irja elo, hogy mindenkinek legyen haziorvosa, ha magyar lakcime van, nem is mindig a tuneteid miatt, de pl. tappenzre is o fog venni, ha nem tudsz dolgozni. Ezen kivul nem kotelezo hozza jarni, oda mesz maganba, ahova akarsz, es a felnott haziorvos ugyanugy megkapja a kartonodat minden korabbi egeszsegugyi bajoddal, tehat fogja tudni, mi a helyzet.
2020. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Roppant egyszerű a válasz, nem kell túl bonyolítani.

Gyermekorvos nem írhat ki felnőtt gyógyszert, és nem küldhet felnőtt szakorvoshoz.

Mások a gyógyszerek hatóanyagai, és a dózisok is, valamint pl (mivel lány vagy), teljesen más egy nőgyógyászati vizsgálat, és a panaszok sem olyanok mint gyermekkorban.

Ennyi.

2020. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!