Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik vakcinával akarjátok...

Melyik vakcinával akarjátok beoltatni magatokat?

Figyelt kérdés
Engem az orosszal oltottak, megkaptam már mindkettőt. Az első oltás után csak annyit éreztem, hogy valamennyire fáj az oltás helye, mire hazaértem, teljesen elmúlt. A második adag után fordult az elő, hogy a csípőizületem úgy begyulladt, hogy alig bírtam lábra állni. Vettem be rá gyógyszert, másnapra jobb lett a helyzet. Örülök, hogy beoltottak, biztonságosabbnak érzem így az életemet, a lényeg, hogy megvédjen a súlyos szövődményektől, ha megbetegszem.

2021. márc. 19. 19:04
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
62%
Astra Zenekar nem játszik.
2021. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
62%
Semelyikkel, legalább egyelőre úgy néz ki.
2021. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
43%

Most már bármivel beoltatnám magam. Eü dolgozó vagyok, első körben oltottak, így pfizert kaptam. Páromnak most astrazenecat tudtam szerezni, bevállaltuk így is inkább, hogy volt ez a hiszti körülötte, mert sokkal kisebb annak ah esélye, hogy valami gond lesz az oltás tól, mint annak, hogy elkapja és belehal.

De bármit ajánlották volna, elfogadta volna (magamnak is bamrlelyiket beadatnám, ha nem kaptam volna eddig).

2021. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
64%

Egy igazi spártainak nincs szüksége oltásra, a Tajgetoszon nőttem fel farkasok között. :D


Amúgy viccen kívül jelenleg még biztosan nem fogom beoltatni magam. Egyrészt szerintem nagyon túl van tolva ez a világjárvány, másrészt rengeteg kérdőjel van a vakcinákat illetően. Fiatal, egészséges, erős immunrendszerem van, fitten tartom magam szellemileg és fizikailag is. Aki fél, ő oltassa be magát, engem nem zavar és nem is nézek rá majd furán, mindnekinek joga van eldönteni, hogy mit csinál.

2021. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
69%
Egyikkel sem.
2021. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
93%
#1 vagyok. Igazából egyelőre egyik sem játszik, mert túl vagyok a fertőzésen. 50F
2021. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Sokan nem beszélnek az úgynevezett hosszú Covidról. Ez a vírus leküzdése után még hónapokig tartó tünetegyüttes, amelynek legfőbb jellemzője az állandó levertség. A hosszú Covid egyelőre gyógyíthatatlan, és betegségcunami módjára söpör végig jelenleg Németországon. A 2020-ban megfertőzöttek között rengetegen vannak, akik még mindig nem tudtak teljesen visszaállni a munkába. Az oltás ebben is segít, hiszen a szervezet már fel lesz készülve a betolakodóval szemben, kisebb erőfeszítésre lesz szüksége a leküzdéséhez.
2021. márc. 19. 19:27
 8/55 anonim ***** válasza:
74%
Szputnyikkal
2021. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
*A hosszú Covid a fiatalabbakat sújtja leginkább.
2021. márc. 19. 19:28
 10/55 anonim ***** válasza:
60%

Nem látom értelmét az oltásnak a magam szempontjából. Inkább elkapom vagy már elkaptam, oszt megoldottam természetes úton. Influenzára sem oltattam eddig. Környezetemben aki levert volt tőle és felgyógyultak ők mind dohányzás, vitaminhiány miatt voltak azok.

C+D+Cink kombót szedem, multivitaminnal. Egyelőre nem volt idén, sem tavaly semmi említésre méltó.

2021. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!