Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A szigorúbb korlátozó intézked...

A szigorúbb korlátozó intézkedések bevezetése óta hogyan változott járóbeteg-szakellátásokon a rendelések fogadóideje, és milyen esetekben vehető az orvosi ellátás igénybe? El tudok vajon menni fogorvoshoz, vagy csak ügyeletbe?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Településenként változó. Én egyetemista vagyok, az ország több pontjából beszéltem erről a szaktársaimmal az utóbbi két hétben.

Nálunk ez így néz ki: a településünkön összesen 2 boltnak kellett bezárnia (kínai bolt és a virágárus), de fogorvoshoz lehet menni simán. Háziorvos tavaly február vége óta nem fogad senkit, csak telefonon (ha eléred), hozzá az utóbbi 1 hónapban lehet csak bemenni, ha épp mész oltásra.

Van olyan szaktársam, aki arról számolt be, hogy náluk minden nyitva van, orvoshoz egyáltalán nem lehet menni, a labor is szünetel, egyedül ügyeletre lehet menni.

Mindketten pest megyei városban élünk, egymástól kb. 35 kilométerre.

Hívd fel a fogorvost és ha többszöri próbálkozás után sem sikerül,akkor menj ügyeletre. Jó egészséget és kitartást! :)

2021. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Magán elvileg van.
2021. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!