Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ebben a helyzetben érdemes...

Ebben a helyzetben érdemes lenne koronavírus tesztet csináltatni?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt töltöttük a hétvégét, péntek délutántól vasárnap délelőttig. Ő vasárnap délután már érezte, hogy talán beteg lesz, majd hétfőn reggel már hőemelkedése volt, izomfájdalma, már a torka is fáj. Telefonált a munkahelyére és kiderült, hogy hétvégén az egyik kollégáján is kijött valami betegség, akivel pénteken még találkozott, ő azóta igazoltan pozitív, és ma a barátom is hívta az orvosát, napokon belül mennek őt is tesztelni. Viszont rajtam nem jött még ki semmi. Persze nem megyek sehova, de szerintetek ha nem jön ki rajtam semmi, akkor érdemes azért felhívni az orvost? Érdekel hogy találkozott-e a szervezetem a vírussal, mert vasárnap délelőtt már lehetett fertőző, ha ő néhány órával később már érezte hogy lesz itt valami. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2021. márc. 23. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nincs tüneted, az orvosod nem foglalkozik veled.
2021. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alletta ***** válasza:
még várjál, míg esetleg nálad is megjelennek a tünetek. a "semmivel" nem tud mit kezdeni az orvosod.
2021. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!