Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Februárban átestem a Covidon....

Februárban átestem a Covidon. Betegállományban voltam vele. Márciusban utazunk külföldre. Kell-e teszteket csináltatni, mikor hazajövünk, ha nem akarok karanténban maradni vagy elég-e igazolásnak a betegpapír másolata?

Figyelt kérdés

#Koronavírus igazolás
2021. febr. 23. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Váltsd ki az igazolványt, akkor nem lesz karantén.
2021. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önmagában az, hogy átestél a betegségen, nem jelent semmit. A kérdés az, hogy termeli-e az immunrendszered az antitesteket, amik meggátolják azt hogy újra elkapd a betegséget. Teszt tehát ugyanúgy kell, csak nem PCR nyálból, hanem szerológiai vérből.
2021. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


"a rendelet hatálya nem terjed ki


a teherforgalomban történő határátlépésre

a külföldre utazásról szóló törvény szerinti hivatalos útlevéllel történő határátlépésre

arra a személyre, aki a Magyarországra való belépés során hitelt érdemlően igazolja, hogy a határátlépésre jelentkezés napját megelőző 6 hónapon belül a COVID-19 betegségen átesett.

2021. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a határon igazolnod kell hogy átestél. ezt egy orvos által lepecsételt, aláírt akár pozitív PCR teszttel is megteheted.
2021. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!