Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor hív mar a covid tesztele...

Mikor hív mar a covid teszteles ? A haziorvos tegnap megkerte a tesztet azt mondta hamarosan hivnak de meg ma sem hivtak. titeket mennyi ido utan hivtak ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 17:19
1 2
 1/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%
Van, akinek 1 hetet is kell várnia, nekem 4 nap volt, türelem.
2021. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Jónapot kívánok, Covid teszt vagyok, Kiss Bélát keresem, jó számot hívtam, maga az?
2021. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem viccből csináltatja meg sok ember magánban a pcr tesztet. Én novemberben voltam pozitív, akkor négy nap volt, mire kijöttek, előtte napon telefonáltak, hogy nem tudok-e inkább elmenni teszállomásra (annyira pocsékul voltam, hogy nem vállaltam).
2021. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
faxa ezzel csak AZ a gaz hogy arra mar lehet meggyógyulok. ha meg megis pozitiv majd onnan kezdodik a 10 nap. mar 13 napja vagyok betegszabin. es lassan meggyógyulok. mar a szagokat is erzem ma.
2021. márc. 23. 19:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor mire kiérnek tesztelni, lehet, hogy negatív lesz a teszted. Vicc.
2021. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
vajon vissza lehet mondani es dolgozni menni ?
2021. márc. 23. 19:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2021. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
faxa mar egesz jol vagyok par nap es meggyógyulok. majd itthon kell kuksolnom tok feleslegesen ha a heten se jonnek. mert ugye eloszor felhivnak es meg par nap amig kimennek ha veletlen pozitiv cumi
2021. márc. 23. 20:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Örülj inkább a plusz pihenésnek. A gyógyult covidosoknak nem szabad hirtelen újra terhelni magukat, pillanatok alatt visszaesnek és rosszabb állapotba kerülnek, mint előtte voltak. Én az első munkanapomon majdnem elájultam fél óra munka után, pedig három hetet voltam otthon. :/
2021. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Teged nagyon elkapott ? mivel hitelt fizetek belem nagyon nem mindegy hogy a fizu 60%at kapon e vagy teljest
2021. márc. 23. 22:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!