Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Első adag vakcina utáni erős...

Első adag vakcina utáni erős tünetek normálisnak számítanak ?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg a koronavírus elleni Szputnyik V oltás 1. komponensét és estére borzalmas hátfájás, fejfájás és 38 fok feletti lázam lett, a hideg majd kirázott a fűtott szobában.


1. Normális, hogy már az első adag után ezeket tapasztalom?


2. Minden este ilyen rossz lesz ?


3. A második adag után már enyhébb lefolyású lesz ?


Tudom, hogy ezek a kérdések egyénfüggőek, leginkább tapasztalat és ész érvekre lennék kíváncsi.



2021. márc. 25. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj te egész jól jártál én olvastam olyan esetről ahol kiderült hogy a pasas amúgy allergiás valamire az oltóanyagban és majdnem megvakult
2021. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
49%
Azóta úgylátszik elvesztettük.
2021. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2021. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést, 3-4 napig rosszul voltam tőle. Érdekes, hogy mindig csak estére.


Közeli ismerősöket szintén leborította a Szputnyik egy pár napra, de amilyen gyorsan jött a mellékhatás, annyira hamar elmúlt.


Ha tudtok, éljetek az oltás lehetőségével.

2021. ápr. 10. 21:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is levett a lábamról az első adag orosz vakcina. Kicsit félek is a másodiktól. Milyen volt a tapasztalatod? Rosszabb volt a második oltás mellékhatások szempontjából? Köszi!
2021. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!