Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltatjátok magatokat covid...

Beoltatjátok magatokat covid ellen? Ha igen, hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Épp próbálom meggyőzni magam mellette, ezért kérdezem. Láttam, hogy van hasonló kérdés, viszont ott sokan nem írták, hány évesen döntöttek az oltás mellett.

2021. márc. 22. 13:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan senkinek nem tűnik fel, hogy azok az emberek, akik leginkább értenek a témához (orvosok, egyéb eü dolgozók), szinte kivétel nélkül oltatnak? Szerinted miért? Azért, mert teljesen debilek?

Miért gondolja azt valaki, hogy ha az orvosi egyetemet végzett emberek két kézzel kapkodnak az oltások után, akkor biztosan ők a hülyék, és nem a 6 általánost végzett Mancika, aki szerint "nem elég megbízhatóak" az oltások?


30 vagyok, eü dolgozó, és oltatta. Ahogy az összes orvos és orvostanhallgató ismerősöm, kortól függetlenül.

Sőt, a 37 éves, makk egészséges páromnak is intéztem oltást.

2021. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%
Én valszeg a Pfizer-rel, vagy az Astrateneca-val fogom beoltatni magam. Nem mintha annyira szeretném, de muszály, ha nem akarom elkapni megint a vírust.
2021. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%

Beoltattam magam.

Nem értem sosem azt a kifejezést, hogy próbálja valakieggyőzni magát. Miért kell valakit meggyőzni? Akarja vagy nem akarja, el tudja mindenki dönteni.

2021. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
52%

Igen.

27 éves vagyok.

2021. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
Igen. 33 vagyok.
2021. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Igen, az elsőt már meg is kaptam. 28 éves vagyok
2021. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem. 62F.
2021. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
Be vagyok oltva. Astra Zenecaval, 48 vagyok, es azert kaptam mar meg, mert Angliaban vagyok. Ha otthon lennek, akkor azt mondanam, be fogom, es azzal, amit elfogadtak Europaban is.
2021. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
Fogok oltatni, már feliratkoztam, de még csak a hírleveleket kapom. 36 éves vagyok, nincs krónikus betegségem, nem dolgozom kiemelt ágazatban, szóval valahol a sor végén vagyok.
2021. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
11%

Én a Pfizer vakcinával, mert annak meddőség a mellékhatása (mondjuk ez nem mellékes), én pedig nem szeretnék több gyereket, így legalább lehetne dugni óvszer nélkül éjjel s nappal.

De mivel a 30-as korosztályhoz tartozom, még sokára kerülök sorra.

2021. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!