Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Alvás nélkül menni vérvételre?

Alvás nélkül menni vérvételre?

Figyelt kérdés

Okozhat ez valami bajt.


Illetve ilyenkor vizeletet is szoktak kérni,de úgy tudom,hogy elvileg reggeli vizeletet kell adni,ha én ébren voltam egész este,és ittam,akkor az nem jó az eredmény szempontjából?


Későn szoktam lefeküdni,többnyire hajnalban,és nem tudok ilyenkor elaludni.


2021. márc. 28. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta vizet ihatsz, sőt vérvétel előtt ajánlott is 2 deci vizet meginni. Az nem fogja befolyásolni, hacsak nem vérzékenységre fognak tesztelni.
2021. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A vért pedig korán reggel szokták levenni,ahol lakom.

Az óraállítás miatt meg még később alszom most el.

2021. márc. 28. 23:14
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez gondolom ilyen általános vizsgálat,vérvétel mellé mindig szoktak.

Csak én gyakran hajnalig ébren vagyok.Van,hogy akkor alszok el,mikor már menni kellene.

2021. márc. 28. 23:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha vacsora után nem eszel semmit és nem iszol cukros üdítőt éjjel akkor nem befolyásolja.
2021. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ami összezavart,hogy pont azt olvastam valahol,hogy jó,ha vérvétel előtt iszunk,mert ha kevés folyadékot iszunk nehezebb a vérvétel.


Viszont a pisi szempontjából elvileg olyan minta a jó,ami reggeli,olyan sűrű.

2021. márc. 28. 23:17
 6/11 A kérdező kommentje:

Mikor legutóbb voltam,el is ájultam.

Lehet akkor is kialvatlanul mentem,már nem emlékszem.

2021. márc. 28. 23:19
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Hát igen, de ki az aki úgy el tud menni vérvételre, vagy akárhova, hogy reggel felkel és nem megy el pisilni? Nekem felkelés után mindig az az első, hogy pisilek. Sőt, gyakran éjszakai is felkelek pisilni.
2021. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha nem iszok sok folyadékot estére,akkor előfordul,hogy nem kell pisilni.


Ha meg túl sok iszok még este,akkor meg olyan átlátszó lesz,az meg gondolom torz eredményt ad.

2021. márc. 28. 23:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem okozhat eltéréseket, mert az ébredés utáni szinteket akarják látni. Ha nem alszol, akkor nem zajlanak le a szervezetedben azok a folyamatok amik alvás közben történnek.
2021. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet inkább egy másik napon megyek,és megpróbálok hamarabb lefeküdni.
2021. márc. 28. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!