Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek az első vérvétel...

Holnap megyek az első vérvételre, de nagyon rosszul vagyok reggelente, amíg nem eszem. Más is volt így? Hogy bírtátok ki hányás nélkül?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, holnap megyek először vérvételre. Az a bajom, hogy reggel éhgyomorra borzalmasan rosszul vagyok, folyton öklendezek, hajszál híján nem dobom csak ki a taccsot. És ez így van addig, míg az első 4-5 falatot le nem gyűrtem, utána lényegesen jobb. De holnap ugye nem ehetek reggel, ráadásul fél órát kell autózni a kórházba, az autó pedig elég sokat ront a helyzeten mindig, nagyon nem bírom... Valami tipp, hogy ne hányjak ott mindenki előtt? Vizet legalább kortyolgathatok? Szó szerint félholt vagyok, amíg nem eszem :/
2014. dec. 7. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Vizet lehet, sőt ajánlatos is inni előtte, egy pohárral. Volt , h nem sikerült vért venni tőlem, csak nagy nehézségek árán, m este óta még csak nem is ittam. Szóval indulás előtt nyugodtan igyál egy pohárral.

Meg vigyél magaddal vmi enni valót, ha végeztél, rögtön tudj enni.

2014. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tolem levettek 9 ampulla vért...senkit nem érdekelt, hogy utana hànytam, màr el0re szoltam, hgy àltalàban, ha 4-5 ampulla vérnél t0bbet vesznek, hànyok. ugyhogy oda volt készitve a kis tàlka a férjem kezébe, mert 0 is bej0tt velem.
2014. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták a kórházba,hogy lehet enni!inni előtte,nem kell éhgyomorra sose menni,egyetlen egy kivétel van,amikor a 24.héten a terheléses cukrot veszik le.
2014. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is úgy kellett menni, hogy kifejezetten mondták, hogy egyek egy parizeres zsemlét 8 körül, 10kor vettek vért. De a védőnőm is mondta, hogy ezelőtt a vérvétel előtt egyek (még amikor nem volt meg a pontos időpontom, csak szó volt róla). Szóval kérdezz rá.
2014. dec. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VBetty válasza:
kepzeld,en amikor eloszor mentem vizsgalatra a vonat allomason mindenki elott elkezdtem oklendezni olyan ciki volt de majdnem behanytam,ha lett volna mit...es a vonatot is lekestem emiatt pedig a vizsgalatrol kestem egy kicsit.mikor picit jobban lettem,faltam egy keves sos perecet es kortyolhattam a vizet.vizsgalat utan kozolte a doki h maris leveszik a vert.megijedtem h elajulok a szekben mert nem ettem joforman.de tuleltem,szornyen kezdodott a napom,de megnyugodtam h minden rendben van a picivel.enis ehgyomorra vagyok rosszul,tehat egyel nyugodtan mert akkor tenyleg rosszul leszel.
2014. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én rákérdeztem a védőnőtől, ő azt mondta, menjek éhgyomorra... mindegy, túléltem, valami csoda folytán nem voltam olyan rosszul, mint általában. Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!