Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakcina regisztráción rosszul...

Vakcina regisztráción rosszul adtam meg a telefon számom, hogy lehet korrigálni?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok. Krónikus betegként már nagyon vártam, hogy hívjanak. Ma kaptam a háziorvostól egy emailt,hogy sokszor hívott, miért nem veszem fel a telefont? Akkor jöttem rá, egy számot fel cseréltem. Orvost nem értem el. Hogy lehetek ilyen lúzer? Hogyan tudom javítani?

#regisztráció #vakcina #Telefonszám javitása
2021. márc. 30. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen próbálja meg felkeresni háziorvosát, és egyeztetni vele, hogy ilyenkor mi a teendő. Ha nem éri el, próbálja újra pár óra múlva. Sajnálom, hogy ez történt...
2021. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már megkaphattam volna, csodálkoztam is hogy nem hívnak. Erre kiderült, a rosszul megadott számot hivták már többször is. Nagyon bánt a dolog.
2021. márc. 30. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne bankodj, mar mindegy! A lenyeg hogy mostmar kapcsolatban vagytok. Emailen javitsad az adatokat. Es biztos hamarosan mehetsz is!
2021. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!