Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most hétvégén oltanak oltópont...

Most hétvégén oltanak oltópontokon? Húsvétkor is? Pénteken is?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, egészségügyi dolgozóknak ilyen ünnepeik nemigen vannak.
2021. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, szombaton megyek.
2021. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Engem tartalékosnak tett be oltópontra az orvosom, azt sem tudom, melyik napon szólnak, melyik napon mehetek. Volt így valaki "tartalékos" állitólag nekem akkor szólnak, ha valaki vissza mondja, vagy beteg lesz.
2021. márc. 31. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem erre, hogy valaki vissza mondja, vagy beteg lesz kb.0.esélyem van.
2021. márc. 31. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
#4, szerintem arra, hogy valaki nem megy el (és vagy visszamondja vagy nem) egyáltalán nem kicsi az esély.
2021. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, mehetek holnap oltásra! Amúgy szív problémám és magas vérnyomásom van. Valaki vissza mondta az Orosz vakcinát. Picit tartok tőle, de remélem nem lesz baj.
2021. márc. 31. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orosz szerintem elég jó. Mondjuk a második legjobb az mRNS vakcinák után. Még a vektorvírus-immunitás problémáját is kikerüli azzal, hogy két különböző vektort tartalmaz a két dózis.
2021. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!