Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen betegség jele lehet az...

Milyen betegség jele lehet az étvágytalanság, illetve hullámokban fellépő gyengeség, fáradság?

Figyelt kérdés

Lázam nincs pedig néha úgy érzem, hogy van, de a mérés még hőemelkedést sem mutat, nem köhögök, nem hányok, nincs hasmenésem, covid tesztet is csináltattam, negatív lett. Alig van étvágyam, és emellett néha nagyon fáradtnak, gyengének érzem magam. Nem vagyok hipochonder, csak fura az egész, ilyennel még nem találkoztam, a fenti tünetek közül mindig volt valami azért (láz, hasmenés, ilyesmi...)

25F



2021. ápr. 2. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság és vitaminhiány, vérszegénység, fertőzés, daganat, akármi...vagy semmi. Nem ártana egy rutin laborvizsgálat.
2021. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tipikusan olyan tünetek, amelyek szinte minden betegségnél előfordulnak.
2021. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, ezek alaptünetek, de nekem az a fura, hogy nem megy tovább a dolog, nem vagyok lázas, nem megy a hasam, semmi komolyabb szerencsére. Egy ilyen laborvizsgálatot lehet most csináltatni, nincsenek leterhelve nagyon ezek a helyek?
2021. ápr. 2. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ilyen tüneteim. Tavaszi vitamin hiány. Szedjél vitaminokat, gyümölcsöket, sétálj kint a napon d.vitamin jót tesz.
2021. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!