Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? Mit lehet...

Ez depresszió? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom hogy mi bajom és már teljesen kikészít ez az egész...nincs kedvem,és erőm senkihez és semmihez és reggel is egyre nehezebben kelek fel...az öbizalmam csapnivaló és annyira utálom magam hogy belenézek a tükörbe és elsírom magam..egyfolytában csak aludnék,nincs étvágyam(ha eszek is görcsbe van a gyomrom és hányingerem van)egyre fáradtabb vagyok és egész nap rajtam van a sírógörcs,motivációm egyáltalán nincs...egyszerűen kíkészít testileg is meg lelkileg is ez,és nem tudom hogy lehetne kezelni,mert nem múlik el,reggel a legrosszabb es este enyhébb...a szorongás is rajtam van folyamatosan egyszerűen a magány és az elszigeteltség teljesen kikészít..ezt hogy lehetne kezelni?

Mit tegyek hogy jobb legyen?

Napról napra egyre rosszabb..

16l



2021. márc. 24. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Hasznos és értelmes tevékenységet kell végezni.
2021. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom a vírus miatt van. Én mindig megpróbálok valamelyik hobbimmal foglalkozni, nem hagyom hogy felemésszen a "karantén". Próbálj meg új benti hobbikat találni, ne hadd hogy tönkretegyen a vírus, ha minden kötél szakad, akkor is egy jó beszélgetés egy pszichológussal sokat segíthet . Légy erős, sok sikert kívánok💪
2021. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Házimunka szüleidnek segíts

Takarítás rend esetleg hazkoruli munkák ebben a korban már elfelejtitek ezeket a dolgokat pedig az önálló élethez később jól jönne

A gyakorlat a tudás

Persze nem akarok okoskodni

De szorongó és depressziós

Emberek ezzel szokták lekötni magukat

Üdvözlettel

2021. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!