Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy legyen étvágyam?

Hogy legyen étvágyam?

Figyelt kérdés
Szeretnék hízni, hogy ne legyek ilyen vékony. Sportolok is ahogy most csak lehet, és most eszméltem rá, hogy ma is csak kétszer ettem. Hiába ilyen olyan vitamin meg ez meg az, nincs étvágyam. Viszont ahhoz hogy hízzak, napi 5× 6× kéne ennem. Fogalmam sics hogy ezt hogy lehetne kivitelezni, akinek volt hasonló gondja, van erre valami praktika?

2021. márc. 19. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze! B-komplex formula. Egy adag bevétele után instant megéhezek. Ilyen ez a placebo-hatás.
2021. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Világéletemben hasonló problémával küzdöttem. Nem szorongsz nagyon sokat? Nincsenek emésztési gondjaid, esetleg ételintolerancia/allergia? Nem fogyasztasz sok cukrot, cukros üdítőket? Nekem egyébként kiderült, hogy pajzsmirigy-problémám és inzulinrezisztenciám van, lehet, h neked is érdemes volna csinálni egy 3 pontos cukorterheléses vizsgálatot. Korábban én is volt, h egész nap elfelejtettem enni, este jutott eszembe, hogy bakker, enni is kéne valamit, de amióta diétáznom kell, és nem ehetek cukrot, a napi 5 étkezés közti szünetet is alig bírom ki. De ebben az is benne van, hogy az ember persze hogy arra gondol egész nap, amit nem szabad... :D
2021. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!