Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan válasszak háziorvost...

Hogyan válasszak háziorvost koronavírus idején?

Figyelt kérdés
Külföldön születtem, és éltem évekig, aztán nemrég lett magyar ideiglenesem, most is van (hamarosan változni fog). Lemondtam az ottani biztosítást, lett magyar TAJ-om. Úgy tudom, hogy ez esetben választhatok háziorvost, de gondolom, járvány idején bonyolultabb. Be kell menni valahova, vagy lehet online intézni?
2021. ápr. 2. 18:07
 1/2 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
100%
Neten nezd meg ki az aki kozel van hozzad (mar nem kell lakhely szerint valasztani, de kenyelmes), hivd fel, van szam biztos, es beszeld le vele, hogy szeretned h a haziorvosod legyen. Aztan a tobbi instrukciokat.
2021. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez vírus előtt sem volt másképp.

A lakóhely szerinti illetékes házorvos köteles fogadni.

A szabad orvos választás, szerény kis hazánkban ki merül abban, hogy választhatsz másikat, de ő nem köteles fogadni, csak fogadhat.

2021. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!