Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem oltakozók, akkor is...

Nem oltakozók, akkor is kitartotok, ha diszkriminálnak?

Figyelt kérdés
Ti, akik nem terveztek oltatni, akkor se fogtok, ha emiatt nem mehettek étterembe, kávézóba, koncertre, szállodába stb., vagy ebben az esetben vállaljátok?
2021. ápr. 3. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Akkor sem olthatok, ha ki leszek zárva ezekről a helyekről.
Ebben az esetben inkább oltsanak.
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
passz
2021. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
62%
Szerintem legyen megkülönböztetve, aki oltat a homlokára tetováljanak egy kódot, amit lecsippanthat ezeken a helyeken. Meg így legalább látná mindenki, hogy ők oltva vannak , mert jól látható helyen lenne a tetoválás :)
2021. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Kérdező: azért maradjunk a realitások talaján. Hogy emiatt nem mehetsz külföldre, az oké. Hogy emiatt koncertre, talán még az is elfogadható, de komolyan gondolod, hogy kávézóba és étterembe se? Ez egyáltalán nem reális elképzelés. Jó, hogy nem illemhelyre nem mehetsz, ha nem vagy beoltva.


Akik beoltatják magukat, két táborra szakadnak: az egyik rész szószerint a betegség ellen oltatja magát, míg mások csak azért, hogy nyáron mehessenek ide-oda.


A diszkrimináció, amiről írsz, nem is az, amit felvetsz, sokkal inkább egyfajta társadalmi szegregálódás. A perifériára lökés már sok esetben megmutatkozott, és itt is megfog. Szerintem inkább ebben a szellemben lenne reális feltenned a kérdést.

2021. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást, nem voltam rá kíváncsi, az én kérdésemet úgy teszem fel, ahogy nekem tetszik. Én is javaslok neked, ha nem tetszik, tedd fel úgy, ahogy te akarod.
2021. ápr. 3. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak akkor oltatnék, ha meg lennék fenyegetve, hogy ha nem oltatok, nem dolgozhatok sehol és segélyre sem lehetek jogosult.
2021. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

Remélem bevezetik, sokaknak kell egy kis motiváció, hogy q kreált félelem miatt ne üljünk még évekig ezen a rohadt szemét járványon. Nagyon sokaknak már elegük van, és nagyon sokan sajnos gyászolnak.

Nem oltatásra nem sok elfogadható indokot hallottam még

2021. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3-as, látod, nem sokat kellett várni a feltételezésmre.
2021. ápr. 10. 08:11
 8/12 anonim ***** válasza:
? mire gondolsz?
2021. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Azt hiszed véget ér a "járvány" ha mindenki beoltatta magát?🤣😂🤣

Ahhoz túl sok bevételt hoz a vezetőknek, ezért nem fogják abbahagyni, nem lesz normális élet, hiába oltatod magad.

2021. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Hagyjál már a gyökér konteóiddal, inkább nézd meg izraelt...
2021. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!