Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr.Merkely Béla Péter kardioló...

Dr.Merkely Béla Péter kardiológus úr miért akarja fogságban tartani illetve diszkriminálni a magyar nép egy jelentős részét?

Figyelt kérdés

Szerinte aki nem oltatja be magát a ki tudja milyen oltásokkal,az nem mehet oda ahová akar,nem élhet a szabadságjogaival.



[link]


[link]


[link]


Dr.Merkely Béla Péter egy magyarellenes soros ügynök,esetleg Bill Gates embere vagy csak egy képzetlen fidesz-bérenc,esetleg igaza van?



2021. márc. 28. 13:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Még jó, hogy nem ő fogja eldönteni.
2021. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

"egy magyarellenes soros ügynök,esetleg Bill Gates embere vagy csak egy képzetlen fidesz-bérenc,esetleg igaza van?"


Ezek a dolgok összefüggnek. A fidesz-bérencség nem zárja ki, hogy Bill Gates embere legyen. A kormányok többsége Bill Gates kezében van, minden normális ember észreveheti ezt.

2021. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Undorító ez az egész zsarolás, majd a beoltott nyugdíjasok pörgetik a gazdaságot? 🤣

Akiken meg 99,999%-ban influenza szerű tünetekkel átmenne ez a szar, azok üljenek otthon? Meg nem értem, miért a vendéglátó helyek a nagy bűnös vírusterjesztők, mikor a boltban, vagy a buszon kontrollálatlan mennyiségű ember van. Ja hogy ott rajtuk van A Szent Maszk? Mert nagyon sokat ér 20 cm-re egymástól... Agyfasz undormány az egész, a befosatott birkák meg tapsolnak hozzá

2021. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%

"Akiken meg 99,999%-ban influenza szerű tünetekkel átmenne ez a szar"


Kár, hogy nem így van

2021. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Egy fityesz bérenc nagyokos semmi más.Ki tehet arról ha nem kerül sorra a nyugdíjasok miatt vagy 2-3 hónapig?Mennyi esze van ennek...🤦‍♂️🤦‍♂️Az ő lánykája volt bezzeg Dubaiozni az nem baj,érted....Ilyen szava a számomra nem hiteles....Vagy aki nem oltathat azzal mi lesz?Vagy ha nem akarja?🤷‍♂️🤷‍♂️
2021. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen, tudjuk #4, hogy itt mindenkinek az egészséges, sportoló 20-30 éves ismerőse van lélegeztetőgépen és ők halnak bele ebbe a vírusba... Végülis olyan jól bevált az ezzel való ijesztegetése a fiataloknak, hogy mindenki röhög már a médián..
2021. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Lassan leállhatnának ezek a sztárorvosok a nyilatkozgatással, mert egyre nagyobb hülyeségeket mondanak. Tegnap Zacher ítélkezett egy sort, mert sokan elkövették az istentelen bűnt, hogy az első tavaszi hétvégét a szabadban töltötték, Szlávik doktor napi, sokszor egymásnak is ellentmondó egyperceseit meg meg se említem. Nem vitatom az orvosi szakértelmüket, de tényleg szükség van ennyi szereplésre?
2021. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

"Kár, hogy nem így van"


De. Nekem a 60 éves szüleim kb egy hétig voltak lázasak és két hétig köhögtek. Én 30-hoz közel két napig voltam lázas és kb 5 napot köhögtem. Ezt még csak influenzának se nevezném. Nyilván vannak súlyosabb esetek, fiatalok között is, de nem az az általános.

2021. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy ezek az orvosok, bár nyilván a szakterületükön magas a hozzáértésük, a gazdasági oldalát minimálisan sem fogják fel a dolgoknak. Úgyhogy lehet itt pampogni, hogy csak a védett nyugdíjasok mozoghassanak szabadon, a oltakozni nem kívánó egészséges fiatalok meg üljenek még évekig a 4 fal között, de ha emiatt becsődöl a gazdaság akkor vajon Merkey doktor úr milyen okossággal tudna előállni erre?
2021. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
10%
9: A hozzád hasonlók meg az egészségügyi oldalát nem bírják felfogni, azt, hogy tele vannak a kórházak covid-ossal, és így meg az egészségügy dől be, aminek meg még súlyosabb következményei vannak.
2021. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!