Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Astra Zeneka oltás után kinek...

Astra Zeneka oltás után kinek milyen imunválasza volt és mennyi ideig tartott? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Én még csak az elsőt kaptam meg de nem lett semmi bajom tőle, nem éreztem semmi különlegeset. Utána pár óráig fájt a karom de az nekem minden oltás után szokott.
2021. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Mellekhatasra gondolsz. Masnap nem lettem volna munkakepes. De szamitottam ra, minden ismeros ugyanezeket mondta, csak egy-ket napig is, nagyjabol influenzas erzes.

Nem volt se lazam, se megfazas, de fajtak a nyirokcsomoim, ereztem az izmaimat, a szemgodrom sajgott es nyugos voltam. Sajnos csak kesobb vettem be Nurofent, attol viszont gyonyoruen elmult mindez. Kiveve, hogy nagyon melegem lett, de ezt is tudtam mar, le is van irva a tajekoztatoban.

Ujra vallalnam ha kell, lenyeg, hogy nem kell megijedni, ez normalis.

2021. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Ketten kapták meg a közeli családomból, egyiküknél kis izomfájdalom, este fáradtság jelentkezett, de semmi komoly. A másikuk (aki fiatalabb ráadásul) 40 fokos lázat, erős szemfájdalmakat, hidegrázást tapasztalt, még másnap is kis hőemelkedése volt. Szóval teljesen kiszámíthatatlan, egyénfüggő.
2021. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!