Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel is megkapom a vedettsegi...

Ezzel is megkapom a vedettsegi igazolast?

Figyelt kérdés

"Iránydiagnózis: Coronavirus fertőzés k.m.n. (B3420)

Ápolást indokló fődiagnózis: Coronavirus fertőzés k.m.n. (B3420) " az EESZT-n, letoltheto dokumentum nincs. Csak gyorstesztet csinaltak, PCR-t nem, mert mar a gyorsteszt is pozitiv volt, helyben kaptam papirt az eredmenyrol. Az ANTSZ is felhivott, a karantenom mar lejart, de a haziorvos nem adott semmilyen papirt.


2021. ápr. 9. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyorsteszt is fel fog kerülni csak az később.

Igen, jár rá a kártya, én is gyorsteszt után kaptam.

2021. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok, lassan 2 hete csak ennyi latszik az ellatasok-esemenykatalogusban
2021. ápr. 9. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ennyi elég is, többet nem fogsz. A kártyát meg majd küldik postán.
2021. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Ellátó intézmény: ORSZÁGOS MENTŐSZOLGÁLAT (Budapest)

Ellátó osztály: II. Buda mentőállomás

Ellátás kezdete: 2021.03.30. 02:00:00

Ellátás vége: 2021.03.30. 02:00:00

Ellátó orvos: Pápai György (55527)

Iránydiagnózis: Coronavirus fertőzés k.m.n. (B3420)

Ápolást indokló fődiagnózis: Coronavirus fertőzés k.m.n. (B3420)

EHR dokumentum: Nincs"

még mindig ennyi látszódik és a kártyám sehol, többször tettem bejelentést

2021. máj. 7. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Az orvos lejelentett utána gyógyultnak? Sokaknál hallottam, hogy elmaradt, és a rendszerben még betegként szerepelnek, ezért nem küldték ki nekik.
2021. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A haziorvos az ugyfelkapun egyszer jelent meg, de semmi nincs odairva, a Covid Statuszlapban sem. Eleve nincs kepben, hogy mi hogy megy, azt mondta masnak a varosban, hogy keves hogy igazoltan beteg volt, menjen antitest vizsgalatra..

Hol kene latnom azt amit mondtál?

2021. máj. 7. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Sehol. Max annyit az eseménykatalógusban, hogy valamit berögzített aznap.

Egy kérdésnél írta valaki, hogy bement a kormányablakba, és ott mondták neki, hogy az orvos nem jelentette le gyógyultnak, és a rendszerben még betegként szerepel, azért nem kapott kártyát.

Még esetleg ami árulkodó lehet: ha valaki tünetes fertőzött volt, akkor elvileg a karantén határozatban nem volt lejárat, mivel a 10 nap csak minimum, de ugye 3 nap tünetmentesség kell a feloldáshoz. Amikor a doki lejelenti, hogy meggyógyultál, utána küldik ki a karantén megszüntetéséről a határozatot. Legalábbis nálam így volt, de szintén egy másik kérdésnél kiderült, hogy volt, aki határozatot sem kapott.

A lényeg: szerepel-e a határozatban lejárat? Ha nem, küldtek-e külön lezáró határozatot?

Ha nem, akkor valószínűleg elmaradt valami adminisztráció. Én kinyomtatnám a pozitív eredményt, és bemennék a kormányablakba.

2021. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszi a reszletes valaszt.

Most beszeltem az ANTSZ-szel, ok latjak, hogy a doki szerint meggyogyultam, en nem latom sehol. Ok nem kuldtek betegseg alatt hatarozatot. Kuldtem mar sok emailt es bejelento lapot, a heten voltam azzal a papirral a kormanyablakban, amin irja hogy a gyorsteszt pozitiv, de azt mondta az ugyintezo hogy az semmi, neki az EESZT-rol kell a lap,meg a hatarozat ami nekem nem volt. Ja meg azt mondta, hogy csak a pcr-re adnak, antigenre nem, ugyhogy vittem neki a rendeletet errol. Mar nagyon elegem van :)

2021. máj. 7. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Tuti, hogy jár antigénre is, ahogy az első válaszban írtam, nekem is az lett pozitív, nem volt PCR teszt, és ahogy lejárt a karantén, két hét múlva meg is jött a kártya. Akkor ezek szerint valaki nem tudja, hogy ki kellett volna küldenie?
2021. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki kapkod es mindent maskepp tud, de ha egyszer jar akkor jar az a kartya. Csak bosszanto nagyon
2021. máj. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!