Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor mire is jó ez a...

Most akkor mire is jó ez a védettségi igazolás?

Figyelt kérdés
Két hete voltam oltason, ma délelőtt dobták be a postaládába a kártyát tartalmazó levelet. Mikor kibontottam, és a telefonom QR leolvasójával csekkoltam a tartalmat, az ugyan benne van hogy megkaptam a szurit és elvileg védett vagyok, de az már nincs hogy melyik vakcinával oltottak be. Pedig egy darabig számítani fog hogy ki mit kapott, mert pl. a külföldre való utazásnál per pillanat nem mindegy hogy Pfizer vagy kínai van az illetőben...

2021. ápr. 8. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre semmire sem jó.
2021. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most jelenleg még semmire.

De később több dolgot ehhez köthetnek, pl. a mai kormányinfón elhangzottak szerint focimeccsekre is ezzel lehet majd menni - akkor pedig más rendezvényekre is, valószínűleg.

2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
⚠️
2021. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
32%

Jelenleg egy pr eszköz a fasiszta kormány kezében.

Idővel is az lesz, de talán annak érdekében, hogy agyhalott oltástagadó szavazójuk oltassa be magát, tehetnek mellé olyan kedvezményeket, amit egyébként minden tisztességes társadalom elvát. (pl ne mehessen közösségbe az az ostoba barom, aki nem oltatta be magát).

2021. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha nyáron elmennék valahova nyaralni egy hétre? Akkor beengednének pl Ausztriába vagy valaki mediterrán országba?
2021. ápr. 8. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az EU-s vakcinaigazolvány ettől teljesen független cucc lesz, ez a magyar cucc elvileg csak belföldre szól
2021. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Majd kiderül.

Egyelőre annyit tudni, hogy az országokra lesz bízva, hogy milyen feltételeket szabnak.

2021. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
A veleményem hogy ezzel próbálják rábírni az embereket arra hogy oltasság magukat. Ha kevés lesz az oltott akkor egy ilyen útlevél tovább fogja rombolni a gazdaságot. Ha pl keves lesz az oltott es csak az mehet pl. Moziba aki oltott akkor a mozi tönkremegy. De sotolhatnánk. Tehát valószínű ez csak az elején érdekes. Utána fel kell hogy ezt oldják..masképp minden bedöl ahol többen vannak. A sok felrevrzetéssel nem hisznek az emberek az oltásban. Rafinációt sejtenek mögötte mert a virus elterjedése is kétes, de az is hogy hány kell milyen kell meddig véd es mennyire biztonságos stb.
2021. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindegy,addig nem megyek sehova mìg le nem àllnak ezzel a hlyeséggel☺Mibe vannak.....
2021. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!