Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az egészségügyi szolgáltatások...

Az egészségügyi szolgáltatásoknál megnéztem a saját oldalamat és valótlan vizsgálatokat találtam a körzeti orvosomnál. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 01:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10, sajnos nem emlékszem már, hol olvastam :-( Úgy rémlik, hogy egy háziorvos honlapján, aki azt írta, nyomatékosan kér mindenkit, akit az oltópontos SMS AZ kampányban behívtak, hogy menjen el, akkor is, ha nincs krónikus betegsége. És ott írta le, hogy mi volt a hiba: ha valakit X betegség megléte miatt küldenek vizsgálatra, vagy X betegség megállapítása/kizárása miatt küldenek, az ugyanúgy néz ki a rendszerben, ugyanis a betegségkód mellé nem lehet kérdőjelet tenni. De fogalmam sincs, pontosan melyik honlap lehetett, elég sokfelé kutakodtam.
2021. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

8-as egy gerinctelen féreg aki csak a net anonímitásában ilyen nagylegény!!

...és ne irkáljál privátokat, mert nem ismerkedek ilyen szar emberekkel.

2021. ápr. 20. 11:27
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező haladjunk sorban, nem én rágalmaztam névtelenül egy anonim oldalon. Továbbá én egyetlen privátot sem írtam, ellenben te igen, amiben ler.b.ncoztál, ami mondjuk vicces mert semmi szexuális dolog nem volt a komnentemben ráadásul férfi vagyok. 😄


Na mindegy, ordas nagy kamukérdés egy unatkozó hülyegyerektől.

2021. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!