Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megműttessem így, vagy ne az...

Megműttessem így, vagy ne az aranyerem és a fisszúrám?

Figyelt kérdés
Régóta anális fisszúrával és kezdődő aranyérrel küzdök. Elég fájdalmas tud lenni, mikor újra kireped (ha megiszom pl egy pohár bort előző este, reggel már ki is reped újra) viszont krém- és kúphasználat után 3 nap alatt rendbe jön, azonban ha egy nap kicsit elengedem magam, több gyorsan felszívódó szénhidrátot, vagy alkoholt, netán kevesebb mint 3 liter vizet fogyasztok, akkor újra előjön a problémám. Műtéten gondolkodom, de nem tudom, hogy jó ötlet e, tekintve, hogy még nem szültem (ez az elkövetkező 3 évben tervben van), és tartok tőle, hogy szülés után kiújulna és kezdhetem az egész kúpos, krémes, műtéti procedúrát előlről. Ti várnátok szülésig addig pedig szigorúan figyeljek mindenre?

2021. ápr. 10. 16:10
 1/6 Contefleur ***** válasza:
Nem értem teljesen ezt a logikát. Most rossz, de nem akarod megműttenti magad, mert a szülés után lehet visszajönne? De addig legalább élveznéd az életet! És ha visszajön? Hát akkor újra megműtteted magad. Ez nem egy nagy beavatkozás. Én a helyedben nem gondolkodnék.
2021. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyenekkel nem akarok játszani, sokan írták már, hogy egy műtéttel is elrontották a záróizmukat, kettővel meg végképp nem akarok kísérletezni.
2021. ápr. 14. 18:23
 3/6 Contefleur ***** válasza:
Így viszont nem élsz majd jò életet.
2021. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát úgy sem fog teljes életet élni ha a műtét után már azon kell gondolkozni, hogy hol van a legközelebbi wc mert nem tudja visszatartani. Ilyenkor már nincs olyan, hogy meló után még elmegyek a gyerekért, bevásárolok és majd otthon elvégzem a dolgom. Ott ha menni kell, menni kell. Nekem is fisszúriám van, úgyhogy elmondta az orvos az egész helyzetet.

És műtét helyett botox injekció? Ez itt Magyarországon még úgymond újdonság de Németországban pl használják. Úgy emlékszem 3 havonta adják be és egy éven keresztül. Igaz, ezért fizetni kell. Azt mondta a dokim, hogy ezzel teljesen megszűnik, nem alakul ki újra. A műtét után meg kialakulhat újra, újra műtét stb stb. Csak azért mondom mert én 100%-ban megbízom az orvosomban, évek óta mellettem van egyéb más betegség miatt is, amihez semmi köze és mégis ő segít mindenben úgy, hogy pénzt sem fogad el szóval nem a lóvéért csinálja pedig sima TB alapon járok hozzá :D

Én szerintem járj utána az orvosodnál a botox injekcióval kapcsolatban.

2021. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!


Privátban meg tudod nekem írni, hogy ki az orvosod? Persze, abban az esetben, ha magyarországi kezelésre jársz.

A pénz érdekel a legkevésbé. :) Így is kb. minden téren magánrendelésre járok. Köszönöm!

2021. ápr. 16. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt számold bele h terhesség alatt ha kivanos is leszel, illetve amúgy is gyakori a szekrekedes, milyen lesz majd az a kilenc hónap úgy h egy normális helyzet is ilyen problemat tud kiváltani....
2021. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!