Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövényferdülést megműttesse...

Orrsövényferdülést megműttessem? Mennyire kellemetlen, fájdalmas dolog?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem három közeli ismerősöm ment el műtétre

Jobb egyiknek se lett, viszont leszopták magukat.

Vésik a csontod.

Én nem akarom elvenni a kedved, de ha csak brahiból mennél akkor hagyd.

2017. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megműttettem az orrom, mert nyáron az úszásnál alig kaptam levegőt, úgy éreztem tele van. Most már tudom, hogy elég lett volna ha patikában kapható sós tengervízzel öblögetek, úszás után napi háromszor. Én érzéstelenítőt kaptam, nem fájt egyáltalán viszont rohadtul felment a pulzusom, úgyhogy markolnom kellett a másik orvos kezét, nem viccelek. Másnap nagyon rossz volt, amíg bent volt az orromban a tampon, mert alig kaptam levegőt a számon, ízeket nem éreztem, alig tudtam enni. Illetve kihánytam egy csomó alvadt vért. Az az idő volt rossz, amit úszás nélkül kb 2-3 hétig nem úszhattam sem mellen, sem gyorson. Háton is csak nagyon óvatosan. Nekem sokkal rosszabb lett, azóta már mindenre allergiás vagyok, nagyon hamar kiszárad a nyálkahártyám. Mindennap használnom kell orrnyálka szárazság ellen valamit. Magyarul orrnyálka hártyám az tropára cseszték. Ha nincs orrvérzésed és egyébként jól kapsz levegőt, akkor NE műttesd meg! Kiújul illetve még szarabb lesz. De ezt előtte nem mondják meg. Rólam is lehúzott a magánrendelőjében 2X6 ezer forintot a rohadt ku&vája, már bocsánat
2017. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, nyáron a Velencei-tóban úsztam, ezért lehetett tele az orrom, mert nem egy medence tisztaságú víz.
2017. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ates68 válasza:
Atoll függ fájdalom, hogyan bírod? Az biztos "FÁJ"!
2017. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lófa@t fáj!Érzéstelenítőt kapsz, vagy altatásban végzik. Egyáltalán NEM FÁJ!
2017. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
65%
én 3 éve műtettem meg, mert 80/90 százalékos volt az elzáródás és folyamatosan orrcseppet használtam. Altatásban volt. Ez fontos, mert érzéstelenítéssel biztosan rosszabb. Előtte volt néhány vizsgálat (labor,belgyógyász,stb). Felébredtem, semmi extra. Az orrodban lesz két tampon. Amikor kiveszik kb. 5 sec. akkor egy picit kellemetlen. Riogattak Engem is, hogy fájni fog a fejed, megdöglesz. Semmi nem volt. Azóta teljesen rendben van, kapok levegőt.Bár biztosan függ attól is, ki az Orvos.Hajrá!
2017. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is volt 32 évesen nem altatásban. Egyáltalán nem fáj mikor csinálják csak csukd be a szemed. Ne lásd mi jön ki. Az első éjszaka és a következő nap az nagyon rossz, de szerintem ennyit megér az embernek hogy utána évekig jó legyen.
2017. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cabriobarat válasza:
Nekem altatásban csinálták.Pár napig elég kellemetlen volt utána.Amúgy kb 2 év múlva pont olyan lett mint előtte.Attól függ mennyire rossz a helyzet.Egyén függő.
2017. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!