Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos nem értesít...

A háziorvos nem értesít senkit az oltásról, mindig azt küldi oltásra aki érdeklődik. Hívjam így minden héten?

Figyelt kérdés

Múlt kedden ha akartam volna lett volna már másnap astro zeneca oltás, de nem kértem. Zaklatás lenne ha újra érdeklődnék a héten?


Nem is értem, hogy nem értesít senkit sem, de a szüleim már 50+ év felett vannak és ők is úgy kaptak oltást, hogy érdeklődtek.


2021. ápr. 12. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj, majd megszúr téged is.
2021. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Krónikus vese+magas vérnyomás+vak személy állítólag, a háziorvos aszisztense szerint 2021 április 12. napján még mindíg 150. a várólistán, ismét állítólag hetente 50 vakcinát kap a háziorvos, de ha Pfizert kér a paciens 90. a várólistán és hetente csak 10 oltást adhatnak Pfizerből. Másik paciens másik háziorvosnál pajzsmirigyes betegként hasonló a várólistán [Mindketten szinte elsőként regisztráltak és kapják is a propaganda leveleket]. A média azt harsogja a krónikus betegeket már beoltották, már mindjárt 3 millió az oltottak száma. 1818 a háziorvoshoz küld, a helyi oltópont a háziorvoshoz küld, aki már a 20-30 éveseket oltja és nem tiltakozik egy bakjegy ellen, akkor gyorsabb. Valaki tud valami segítséget, hogy beoltsák őket ?
2021. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szüleim is krónikus betegek, egyik allergiás a másik pajzsmirigy beteg, ők pfizert kaptak.


Holnap akkor hívom, mivel oltanak most és jár-e.

24 vagyok.

2021. ápr. 12. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ellenőrizni kell a regisztrációkat, lehet, hogy mégsincsenek fenn. Az e-mailcímnek egyedinek kell lennie.
2021. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Regisztrálva vagyunk, de a háziorvosunk megmondta ő nem értesít már senkit sem. Kisvárosban lakunk, sok oltott ember van már. Ismeretségi körben a 18 évesek is kaptak már oltást.

Sajnos az orvosunk igazi lesz.rom ember, gondolom ezért nem is értesít.

2021. ápr. 12. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdeklődj.

Ha ennek hatására sem olt, akkor jelentkezz át máshová.

2021. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi, nagy nehezen megnezte hol vagyok a sorban. Penteken fognak oltani modernaval.
2021. ápr. 13. 20:07
 8/8 anonim válasza:
7/7 Neked Jó. Már nem 90. hanem 120. helyen van a várólistán, "Felháborító" hogy hetente "Zaklatjuk" a háziorvost, ez a büntetés.
2021. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!