Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miert nem kötelező minden...

Miert nem kötelező minden egészségügyi dolgozónak a covid oltás ugyanúgy mint a hepatitis oltás.? Zavar hogy egyes kollégák felelőtlenül nem oltatjak magukat ezzel veszélyeztetve másokat és pl a mi nyári szabink ha lebetegszenek

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 23:49
 1/4 lencsefőzelék ***** válasza:
42%

Miért zavar, ha vannak, akik nem szeretnének részt venni ebben az emberkísérletben?

Kísérleti vakcina, tanulmány befejezése: 2023. ápr. 6. (Pfizer)

[link]

Kísérleti vakcina, tanulmány befejezése: 2023. febr. 14. (AZ)

[link]

Még hogy ők veszélyeztetnek másokat...

2021. ápr. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Már ne is haragudj, de a szabid alatt még kismillió féle betegségük lehet a kollégáknak a koronavíruson kívül.

Engem jobban idegesít páciensként, hogy az oltott orvosom a védettségére hivatkozva nem húz maszkot, közben meg ő is hordozhatja a vírust és átadhatja nekem. Nyugtass meg hogy nem ez az általános hozzáállás.

2021. ápr. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez. 30an vagyunk ebből 2 nem oltatta magát. 1 az intenzíven van már a másik pedig pont velem dolgozik tehát ha lebetegszik szivhatok hiába van kifizetve a nyaralás.Az oltás pedig nagyon jó dolog én szinte tünet nélkül megúsztam a kimutatottan brit mutáns. Minden felelősségteljes embernek be kellene oltatni magát. Mások is elítélik őket a másik kolléga meg is kapta jutalmát. Igaz ő elentétesen dolgozik velem így nem érint de a vele dolgozó másik nővér most egyedül látja el 2 ember munkáját 1 fizetésért.
2021. ápr. 13. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Kedves első hozzászóló!

Amikor egy gyógyszert vagy vakcinát piacra dobnak akkor 3 kísérleti fázison kell átmennie először. Ezen minden Covid vakcina átment értelemszerűen. A fázis 4 azt jelenti, hogy a már forgalomban lévő szert követik még egy darabig, hogy tényleg minden rendben van-e vele. Ez MINDEN gyógyszerrel, oltással így van. Szóval ha valaha életedben szedtél be olyan gyógyszert, amit nem rég dobtak piacra, akkor te is "kísérleti patkány" vagy, ha így fogod fel. Mondjuk szerintem a halottnál még az is jobb.


Szép napot neked!

2021. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!