Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meg rázott tegnap az áram mit...

Meg rázott tegnap az áram mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap delutan 5 ora felé megrazott az áram ahogy csereletem a konektort eltudtam engedni de azota a szivem szurkal vagy nem tudom lehet csak valami izom ott de most várjak meg vagy holnao menjek el vizsgalatra? Szerintem már fölösleges ha eddig nem volt semmi nem?
2021. ápr. 13. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Akkor azonnal menj a sürgősségire és nézzék meg EKG-val mi az ábra!


Mivel vannak, akik órákkal később halnak bele egy áramütésbe. Bár valóban nem gyakori, úgyhogy ne fossad össze magadat, de menj el, nézzék meg mi van

2021. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

nem törétnt semmi baj ráparázol..

megrázott de nme haltál meg ennyi.

fölösleges engem is rázott áram mikor kiskoromban befugtame egy csavarta konnektorba azt megrázott kicsit és ennyi :D..

2021. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mennék azonnal, engem 2009-ben megrázott a karácsonyfa égő, az egyik ujjamon ment és éreztem hogy végig megy bennem, akkor még nem sok ismeretem volt erről így nem mentem sehová és még itt vagyok.

2020-ban szintén egy karácsonyfa égő miatt, robbant egy hatalmasat, ha nem rántom el a kezem időben akkor megint megrázott volna ki tudja milyen követkeményekkel. A gyors reakciónak hála ezt megúsztam, a 2009-es kicsit más eset volt, sötét is volt akkor a szobában.

2021. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagy, nem 2020-ban hanem 2019 karácsonyán történt a robbanás
2021. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megvagy?
2021. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Különben nem írnék már ide
2021. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te kérdező megvagy?
2021. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvagyok még xd
2021. ápr. 14. 12:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Okés
2021. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!