Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha tudom igazolni, hogy...

Ha tudom igazolni, hogy elkaptam a koronavírust tényleg ingyenes jár a védettséget igazoló kártya?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja, hogy van ennek egy külön díja van aki oedig azt, hogy nem. Olyat is hallottam, hogy csak akkor kell fizetned érte ha antitest tesztelésre mész és kiderül, hogy átestél rajta de nem is tudtál róla. Mert így nincs papírod arról, hogy koronás voltál.
2021. ápr. 17. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

itt mindent leírnak: [link]


amúgy google 1. találata a védettségi igazolvány keresőszavakra.

2021. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
De fontos az a kártya.Minek kellene ugyan ?
2021. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy minek kellene ugyan?

Ha ingyen van megigénylem ha fizetős nem. Bár igazából szerintem egyelőre totál felesleges és mivel nem is utazunk sehova..

2021. ápr. 17. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor van ingyen, ha az EESZT-ben fent van, hogy pozitív lett a teszted... Ezt automatikusan küldik, nem kell igényelni.
2021. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fent van. Elvileg 8 nap után kellett volna küldeni. Mindegyis igazából nagy szükségünk nincs rá.
2021. ápr. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!