Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel küzdjem le a covid...

Mivel küzdjem le a covid oltás miatti félelmemet? Még a suliban volt egy negatív tapasztalatom (elájultam 1 percre) azóta nem voltam oltáson és azóta nem merem oltatni magam, pedig most előny lenne.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 16:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Olyan értelemben igen, hogy mehetnék moziba, színházba, autóversenyre pl.
2021. ápr. 21. 10:16
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Remek. Eladni az egészséges immunrendszert néhány buliért...
2021. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Biztos h eladom? Mibol gondolod?
2021. ápr. 21. 10:31
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Ne hallgass a hülyékre. Menj ér oltasd be magadat.

Én két napja voltam és észre sem vettem, hogy beoltottak mert közben beszélgettem a dokival.

Egészen vékony tű, nem több mint egy szúnyogcsípés.


Az oltástagadókról meg majd megemlékezünk halottak napján.

2021. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Persze, minden módon megpróbálnak elérni, ha nem veszed fel a telefont, akkor SMS-t írnak, füstjeleket eregetnek, de nem lenne egyszerűbb felvenni a telefont? Tudom, mondtad, hogy a meló miatt nem megy, de mindenkinek egyszerűbb lenne. De most pl a jövő héten kínai vakcina lesz dömpingben. Ha felhívod a háziorvosod, hogy elfogadod, akkor sztem azonnal kapsz is időpontot, mert a globál hiszti miatt egy csomóan nem fogadják el annak ellenére, hogy egy másik kínai vakcináról szólt a hatékonysági jelentés, csak ez sokaknak nem tűnt fel. Jó a Sino is, nincs vele semmi baj.
2021. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Jó a Sino is, nincs vele semmi baj."


Kicsit ellentmond ennek, hogy tegnaptól fejpénzt kapnak a háziorvosok, ha valakit rá tudnak beszélni a kínaira.

(Amit persze mára már letagadnak.)

[link]

2021. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16 Ha van egy oltás, pl az Astra, amivel SINCS semmi baj, de a gyártók közötti box következtében rémhíreket kezdenek terjeszteni, akkor az emberek nem fogják elfogadni. De ez nem azt jelenti, hogy rossz az oltás, hanem azt, hogy a rémhíreket átgonsolás nélkül elhitték az emberek. Az Aztrával kapcsolatos balhé is igazán nevetséges! 17MILLIÓ oltásból volt 34 GYANÚS eset? Te jó ég! Ez azt jelenti, hogy a legkevésbé biztonságosnak tartott Atra is fényévekkel biztonságosabb oltás, mint amit az elmúlt évtizedekben tömegesen használtak a gyerekek oltásánál.


De az megvan, hogy nem a Magyarországra érkezett Sinopharm vakcinával volt a balhé, hanem a SinoVAC-al, amiből egyetlen árva darab nincs, és nem is lesz Magyarországon? Tehát egy másik gyár teljesen másik vakcinájáról van szó!

Komolyan nevetséges, amit az emberek művelnek...


A Sinopharm vakcina kb 80%-os hatékonyságú abban, hogy ne jelenjenek meg tünetek az újblói fertőződéskor. Itt a többi:

*Pfizer/BioNTech - 95%

*Moderna - 94,5%

*Szputnyik V - 91,6%

*AstraZeneca/Oxford, Covishield - 82%

*Sinopharm - 79,4%

Johnson & Johnson - 67%

Convidecia (CanSino) - 65,3%


A csillaggal jelöltek vannak forgalomban Magyarországon.

2021. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%

Kösz, hogy beírtál ide légből kapott adatokat.

Főleg olyan -kínai és orosz- vakcinákról, melyek se tesztelve, se engedélyezve nem lettek az EU által.

Azt hívják emberkísérletnek.


Na csá.

2021. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18 Légből kapott adatok?

[link]

Ja, hogy fingod nincs, mit jelent, ha a Lancet Microbe-ban jelenik meg egy cikk, mert neked a Blikk, meg az azonnali hitelesebb forrásnak tűnik... Ennyit a tanultságodról, és észbeli képességeidről...


Kit érdekel, hogy az orosz vakcinát az EU engedélyezte-e, vagy nem? Attól függ a hatékonysága? Mondjuk a hozzászólásodból látszik, hogy semmit nem tudsz az egészről. A Szputnyik vakcinát ugyanaz a csapat csinálta, akik az ebola, és SARS vakcinákat készítették. Másrész éppen Németország rendelt több millió adag Szputnyikot. Ők is hülyék, csak te vagy helikopter, igaz?

"Na, csá"

2021. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tessék, csak hogy a másik oldalról is halljál híreket:


[link]

2021. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!