Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha beteg vagyok hőemelkedésen...

Ha beteg vagyok hőemelkedésen van és beoltanak milyen következmênye lesz?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy nem oltanak, a nyilatkozaton is rajta van, semmilyen lázas állapot után, sem akut betegség után. Ezért kérdezik a nyilatkozaton, hogy volt-e lázas, és akut betegsége.


Ha valakit pl. úgy oltanak, hogy nem tud róla, hogy koronás volt és utána oltják, az veszélyes. Nagyobb baja lehet. De ha akut betegség után van, és az immunrendszere még most szedi össze magát, az is veszélyes.

2021. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ha valakit pl. úgy oltanak, hogy nem tud róla, hogy koronás volt és utána oltják, az veszélyes. Nagyobb baja lehet."


Ez nem igaz, le van írva a betegtájékoztatókban, információs sillabuszokban, de a vakcinateszt grafikonból is azonnal látszik. Ha így lenne, a tesztekben kijött volna, hogy az oltott csoportban súlyosabb lefolyásúak a betegségek az oltás után, mint a placebó csoportban. Ilyenkor egyszerűen elpazaroltunk egy dózis oltást, de bajt nem okoz. Pl. a Pfitzer oltásra:

[link]


Az elején teljesen együtt fut a két vonal, és éppen a placebósok között van két súlyos eset, akik igazi oltást kaptak, azok között pont nincs is. Pedig betegek vannak ott is az elején.

2021. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szólnék a helyedben, várnék amíg meggyógyulok. Ha tudják, hogy beteg vagy, eleve nem is oltanak. Nagyon veszélyes. Többen meghaltak, akik covidosak voltak, és arra még megkapták az oltást, a szervezetük a kettőt együtt nem bírta el.
2021. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!