Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hany eveseket oltanak jelenleg...

Hany eveseket oltanak jelenleg? Kronikus betegeket oltjak meg mindig?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egységes. Attól függ, hogy az adott praxisban mennyi páciens van. Oltják már az egészséges fiatalokat is.
2021. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvostól függ. Nagyon változó.
2021. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezt ertem, hogy valtozo, csak azt nem ertem hogy ekkora egetvero kulonbsegek hogy lehetnek.

Azert kivancsi lennek hogy altalanossagban hol tartunk, mert egyaltalan nem azt tapasztalom, amit a kormany mond a tvben.

2021. ápr. 20. 23:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most a 38-50 közötti ismerőseim mennek a napokban.
2021. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 35 éves egészséges férjem a múlt héten kapott Sputnikot. Ettől még lehet, hogy idősebbek várnak Pfitzerre, mert azt lehet nekik vagy ahhoz ragaszkodnak. Egy külső budapesti körzet, 70% fölötti oltásregisztrációval (nem tudom, hogy a praxis mérete vagy a regisztráltak száma alapján osztják az oltóanyagot).
2021. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tesóm 37 éves már oltották orosz vakcinával.Szomszedom 67 éves és múlt héten oltották ugyancsak orosz vakcinával.Kettejuk között csak a praxis a különbség.Öcsemek kis praxisu orvoshoz tartoznak mi itt sokan vagyunk.
2021. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4-es- ezek az ismeroseid betegek, vagy egeszsegesnek szamitanak?


En ezt nem tudom arra fogni, hogy nem fogadjak el es biztos azert nem kaptak oltast. Sokan meg 60pluszosan, kronikus betegkent sem kaptak, pedig pl. magasvernyomasa barmelyiket lehet elvileg.

2021. ápr. 20. 23:24
 8/12 anonim ***** válasza:

#7, az én háziorvosom azt írta, hogy 60 fölött csak a kor számít, a betegségek nem. Tehát a 70-es magasvérnyomásos nem előzi a 80-as egészségest.


60 alatt vesznek előre bizonyos betegeket, de pont a magasvérnyomás nem volt a listában. Itt megnézheted, ha gondolod:

[link]

2021. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én barátaim 20-25 évesek, van aki már Pfeizert is kapott. Nem lehet megmondani, hogy általánosságban hol tartunk. Attól függ, hogy mekkora a háziorvosi praxis.
2021. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fiatal, 30 eves egeszsegugyis kapott csak, hogy tudjak hivni kórházba...


De 35-40 közti ismeroseim is kaptak mar, egeszsegesek amugy, egyet kiveve.


De egy fiatal csaj, akinek van vamami betegsege, 3 hónapot várt,most kapott

2021. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!