Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Küldtek sms-t, hogy válasszak...

Küldtek sms-t, hogy válasszak időpontot kínai vakcinára, de én nem azt szeretném. Akkor mi történik, ha most nem ezzel nem élek?

Figyelt kérdés
Mármint ugye nem felhívtak, így vissza se tudok jelezni, hogy én egy másik típusút szeretnék.

2021. ápr. 21. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyetemi oltópontokon a kormány kísérleti jelleggel kipróbál egy internetes foglalási rendszert. Az oltás felgyorsítása érdekében 70.000, már oltásra regisztrált ember fog SMS-ben értesítést kapni, hogy az abban szereplő kód alapján időpontot foglaljon magának jövő hét hétfő, kedd vagy szerdára. Amennyiben a rendszer sikerrel vizsgázik, megfontoljuk az általános kiterjesztését a regisztráltakra. Minden más, a témában megjelent hír álhír. Az Operatív Törzs mai sajtótájékoztatóján tájékoztatást adunk a részletekről.
2021. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez csak egy próba? Nem is kapnád meg igazából?
2021. ápr. 21. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
de megkapod ha kellű
2021. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. ápr. 21. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Én is kaptam ilyen sms-t, nekem is megvan, hogy mit szeretnék, gondolom, ha nem regisztrálunk, akkor előbb utóbb majd keresnek más ajánlattal, lehetőleg olyan formában, ahol el lehet mondani, hogy mit szeretne az ember kapni.
2021. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!