Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan romanti...

Tudnátok mondani olyan romantikus sorozatot ahol vegül a lány a masodik fiút válassza? Mindegy hogy koreai kinai japan tajvani Minden hogy érdekel

Figyelt kérdés
És ha van olyan a csaj ne legyen olyan nebánts virág. Köszönöm elöre is a válaszokat.negatív komentek kiméljenek.

2019. aug. 25. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Mi az, hogy a "második fiú"?

Koreában sorszámozva vannak az emberek?

2019. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem egészen értem. A kérdést, pedig dorama fanatikus vagyok. Esetleg arra utalsz, hogy nem az első párjával lesz együtt a csaj a végén? A Moon lovers ilyen. Bár ez nem az a vidám sorozat, eléggé sírós, de remek karakterek vannak benne, a főhősnő is nagyon szerethető.
2019. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A másodhegedűs srácra gondol a kérdező.

És ilyen pl a Dream High

2019. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igen a másodhegedüsre gondoltam sajnálom ha rosszul fejeztem ki magam azt hittem mindenki érteni fogja mivel általaba van az első számú pasi akivel össze jön a csaj a második számú aki végig rendes volt vele de nem őt válassza.
2019. aug. 25. 18:26
 5/8 anonim válasza:
Que Sera, Sera koreai sorozat, bár nehéz eldönteni ki is a második férfi főszereplő :)
2019. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A Paradise Kiss is ilyen.

Én mondjuk végig nagyon szerettem ezt az animét, de mikor a végén kiderült, hogy nem az első fiút választja kicsit csalódtam. Értem én, hogy szép, meg "tanulságos", de nekem akkor sem jött be annyira ez a befejezés.


Amúgy a történet röviden annyi, hogy van egy középiskolás lány, aki meg akar felelni az anyjának, ezért sokat tanul. A Paradise Kiss egy "márka", amit főiskolás diákok működtetnek (boltokban nem kapható). Az egyik tag meglátja az utcán a lányt, és rá akarja venni, hogy csatlakozzon hozzájuk. Itt jön a képbe a másik főszereplő, aki nyomulós, de mégsem az a megszokott rosszfiú, aki egyébként a márka tervezője. A lány egy idő után beleszeret, még az első szerelmét is félrelöki, mert rájön, hogy igazából nem is szerelmes belé annyira. Félbehagyja az iskolát, hogy modell lehessen, és mert az anyja nem támogatja ebben. Az első szerelme érdeklődni kezd, hogy mégis mi lett vele, megpróbálja visszavinni a suliba, de a főszereplőt nem igazán érdekli.


Eddig mondom el, hogy azért legyen majd valami meglepetés is.

2019. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mama Fairy and the Woodcutter is ilyen sorozat :)
2020. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Weightlifting fairy kim book joo
2020. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!