Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon felek a covid oltastol,...

Nagyon felek a covid oltastol, meg a sulibol van egy rossz emlekem, elajultam, azota felek. Ezert nem regisztraltam az oltasra eddig, pedig mar reg tul lehettem volna rajta. Egyedul rossz lenne elmenni. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

8: engem kint fog várni a párom, be nem hiszem hogy bárki mehet.

10: a tolószékes speciális eset.

2021. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8-as oltott személlyel mennék, mert ismerve magam simán elsétálnék az épület előtt, kell, hogy valaki tartsa bennem a lelket, hogy ne kapjon el a pánik, meg ha elájulok összekaparjon. Kezdek arra jutni, hogy hiba volt regisztrálni, nem kell ez a stressz.
2021. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én olvastam olyat hozzászólóktól, h van ahova beengednek kisérőt.
2021. ápr. 23. 12:05
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira minimális a fájdalom és a kellemetlenség, hogy max kiröhögnek, ha kísérővel mész. Én mondtam az orvosnak, hogy rosszul szoktam lenni a tűtől, és ott poénkodtak a végén, hogy egy hős vagyok, hogy kibirtam. Aranyosak voltak egyébként, és én is rájöttem, hogy semmivel sem vészesebb, mint egy szúnyogcsípés.
2021. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Röhögjenek, nem érdekel, nem vagyunk egyformák, de egyenlőre hanyagolom.
2021. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15 akkor menj el egy oltottal, hátha beengedik. Beszéld meg az orvossal előre!

Attól talán nem félsz, hogy elkapod a koronavírust, és neaggyisten súlyos fájdalmaid lesznek, hetekig lázas leszel, fulladsz, maradandó károsodást szenvedsz?

2021. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: Itt a közvetlen környezetemben eddig nem kapta el senki, tágabba volt pár, gyenge tünetekkel, kórház közelébe nem került egyik se. Jelenleg az oltás és az esetleges mellékhatásai félelmetesebbnek tűnnek. Volt ismerős, aki közel 2 hétig eléggé rottyon volt oltás után, napokig felkelni sem igen tudott annyira fájtak a végtagjai, meg egyéb nem kellemes mellékhatások is elérték, ezt sem szeretném. Mivel ilyen influenza elleni védőoltást se kaptam soha, így nem tudom rám milyen hatással lenne ez az oltás.
2021. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16-os vagyok. Nekem se voltak a szűkebb ismerősi körömben covidosok. Távoli ismerősök között voltak. De nem hiszem, hogy az egész világon behazudnák, hogy milyen súlyos is lehet a vírus okozta megbetegedés.

Személy szerint Astrazenecát kaptam. Egy napig brutál lázas voltam tőle, 2-3 hétig fájt a fejem utána (enyhén), és a karomat is vagy 2 hétig éreztem a szúrás helyén. De miután a láz elmúlt, hálás voltam, hogy ezt nem 2-3 hétig kellett elviselnem, súlyos tünetekkel fűszerezve, csak egy napig, egyéb tünetek nélkül. Örülök, hogy nem kell rettegnem, ha boltba megyek, és nyugodtabban találkozhatok az ismerőseimmel.

2021. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!